• درباره شرکت نوآوران افراتک هوشمند
  • درباره شرکت نوآوران افراتک هوشمند

درباره شرکت نوآوران افراتک هوشمند

امروزه با پیشرفت‌های فناوری اطلاعات و ظهور نیازمندی‌های خاص این عصر، اتکای بخش دولتی و خصوصی کشور به فضای تبادل اطلاعات در حال افزایش است. از طرفی پیچیدگی روزافزون فناوری اطلاعات، سازمان‌ها را با مجموعه‌ای از چالش‌ها و تهدیداتی مواجه کرده است که بعضاً با توجه به مقتضیات کشور ما – همچون تحریم‌های همه جانبه، دغدغه‌هایی جدیدی را نیز با ماهیت و کیفیت متفاوت مطرح نموده است. برطرف‌سازی این مخاطرات و گام برداشتن در راستای تامین خدمات امن و یکپارچه در سطح خدمات حساس و حیاتی، نه تنها نیازمند اشراف به تهدیدات روزافزون، بلکه مستلزم آشنایی با چالش‌های بخش دولتی و خصوصی کشور است. شرکت نوآوران افراتک هوشمند در این راستا تاسیس شده است و به ارایه خدمت می‌پردازد.

«شرکت فنی-مهندسی نوآوران افراتک هوشمند» با هدف همیاری سازمان‌ها و کسب‌و‌کارهای متکی به خدمات فناوری اطلاعات و با عنایت به مقتضیات و نیازمندی‌های کنونی کشور، از سال 1393 فعالیت خود را در زمینه پشتیبانی خدمات زیرساختی، امنیت اطلاعات و سرویس‌های حساس سازمان‌ها و شرکت‌ها، در دو حوزه اصلی تأمین تجهیزات امنیتی و لایسنس‌های آنها و ارائه خدمات امنیت اطلاعات آغاز نموده است. همچنین این شرکت از سال 1398 خدمات خود را در زمینه انتقال دانش و ارتقای فرهنگ امنیت اطلاعات توسعه داده است.

«شرکت فنی-مهندسی نوآوران افراتک هوشمند» آماده است تا با پشتوانه تجربه تخصصی چندین ساله کارشناسان، توان فنی متخصصین و بهره‌گیری از تجارب خود در محیط‌های عملیاتی حساس خدمت‌رسانی نماید. همچنین این شرکت با بهره‌گیری از ارتباطات قوی با شرکای تجاری بین‌المللی، در زمینه تأمین تجهیزات معتبر خارجی، خدماتی قابل اطمینان و متناسب با نیاز سازمان‌ها و شرکت‌ها را ارائه می‌نماید.

«شرکت فنی-مهندسی نوآوران افراتک هوشمند» داشتن نوآوری در ارائه سرویس‌های مختلف در بازار انفورماتیک ایران و قرار گرفتن در تراز برترین شرکت‌ها در ارائه این سرویس‌ها را همواره هدف خود دانسته و می‌داند. بنابراین، «شرکت فنی مهندسی نوآوران افراتک هوشمند» سرفصل‌های ذیل را به عنوان خط مشی خود برگزیده است :

  • استفاده از نیروهای متخصص و کار آمد در جهت نیل به اهداف شرکت
  • بهره گیری از آخرین دانش فنی و استانداردهای بین المللی در زمینه فعالیت مورد نظر و انتقال آن‌ها به داخل کشور
  • استفاده از پشتیبانی فنی کاملا متفاوت و ارائه سرویس‌های بروز
  • حفظ فضای یک سازمان یاد گیرنده در سطح شرکت به منظور ارائه خدمات بهتر به مشتریان و همکاران و تربیت و رشد نیروهای جوان و مستعد
  • ارائه سرویس‌هایی جهت برآورد نیاز کشور به ایجاد شرکت‌های دانش‌بنیان
  • کمک به ارتقاء سطح دانش فنی مشتریان و همکاران در زمینه مورد فعالیت از طریق برگزاری دوره‌های آموزشی با بهره‌گیری از متخصصین داخلی

«شرکت فنی-مهندسی نوآوران افراتک هوشمند» بر این باور است که موفقیت تمامی سیستم‌های مدیریتی مستقیما وابسته به ارتقای سطح دانش و فرهنگ نیروی انسانی سازمان می‌باشد؛ به گونه‌ای که ضعیف‌ترین و در عین حال قوی‌ترین حلقه سیستم‌های مدیریتی را منابع انسانی سازمان تشکیل می‌دهد. بر همین اساس این شرکت، همان‌گونه که برای ارتقای نیروی تخصصی سازمان خود اهمیت بسزایی قائل است، ارتقای سطح آگاهی و دانش نیروهای کارفرما را از اهم اهداف اصلی خود قرار داده است.

«شرکت فنی-مهندسی نوآوران افراتک هوشمند» مفتخر است که در طی سال‌ها توانسته است به سازمان‌ها و شرکت‌های فعال در حوزه‌های مختلف خدمات ارزنده‌ای را ارائه دهد. برخی از این همراهان را در ذیل مشاهده می‌فرمایید:

به پشتوانه کارشناسان و متخصصان بنام با نگرشی نو در ارائه سرویس‌های مدیریت شده، در هرچه بهینه‌تر شدن و ایمن‌تر شدن سازمان شما با صداقت در عمل و گفتار می‌کوشیم.

متخصصین و کارشناسان خبره «شرکت فنی-مهندسی نوآوران افراتک هوشمند» همواره در تلاشند تا با توجه به نیاز و بودجه سازمان‌ها، بهینه‌ترین راهکارها را پیش روی سازمان‌ها قرار دهند و به این ترتیب با ایجاد امکان صرفه‌جویی در هزینه و زمان، سازمان‌ها را برای نیل به اهداف خودیاری دهند.