«شرکت فنی-مهندسی نوآوران افراتک هوشمند» با هدف همیاری سازمان‌ها و کسب‌و‌کارهای متکی به خدمات فناوری اطلاعات و با عنایت به مقتضیات و نیازمندی‌های کنونی کشور، از سال 1393 فعالیت خود را در زمینه پشتیبانی خدمات زیرساختی، امنیت اطلاعات و سرویس‌های حساس سازمان‌ها و شرکت‌ها، در دو حوزه اصلی تأمین تجهیزات امنیتی و لایسنس‌های آنها و ارائه خدمات امنیت اطلاعات آغاز نموده است.

همچنین این شرکت از سال 1398 خدمات خود را در زمینه انتقال دانش و ارتقای فرهنگ امنیت اطلاعات توسعه داده است.«شرکت فنی-مهندسی نوآوران افراتک هوشمند» آماده است تا با پشتوانه تجربه تخصصی چندین ساله کارشناسان در محیط‌های عملیاتی حساس و توان فنی متخصصین، خدمت‌رسانی نماید.

افراتک با بهره‌گیری از ارتباطات قوی با شرکای تجاری بین‌المللی، در زمینه تأمین تجهیزات معتبر خارجی، خدماتی قابل اطمینان و متناسب با نیاز سازمان‌ها و شرکت‌ها را ارائه می‌نماید.

دپارتمان های افراتک

دپارتمان بازرگانی

Commercial Department

دستاوردها

1600+ پیش فاکتور

دپارتمان فنی

Technical Department

دستاوردها

1400+ پروژه

1500+ پشتیبانی

دپارتمان آموزش

Training Department

دستاوردها

300+ ساعت آموزش

چشم اندازها و آرمان ها

«شرکت فنی-مهندسی نوآوران افراتک هوشمند» داشتن نوآوری در ارائه خدمات مختلف در بازار انفورماتیک ایران و قرار گرفتن در تراز برترین شرکت‌ها را همواره هدف خود دانسته و می‌داند. بدین منظور «شرکت فنی مهندسی نوآوران افراتک هوشمند» سرفصل‌های ذیل را به عنوان خط مشی خود برگزیده است:

  • استفاده از نیروهای متخصص و کار آمد در جهت نیل به اهداف شرکت؛
  • بهره گیری از آخرین دانش فنی و استانداردهای بین المللی در زمینه فعالیت مورد نظر و انتقال آن‌ها به داخل کشور؛
  • استفاده از پشتیبانی فنی کاملا متفاوت و ارائه سرویس‌های بروز؛
  • حفظ فضای یک سازمان یاد گیرنده در سطح شرکت به منظور تربیت و رشد نیروهای جوان و مستعد؛
  • ارائه خدمات در راستای برآورده‌سازی نیاز کشور به ایجاد شرکت‌های دانش‌بنیان؛
  • ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان و همکاران؛
  • کمک به ارتقاء سطح دانش فنی مشتریان و همکاران در زمینه مورد فعالیت از طریق برگزاری دوره‌های آموزشی با بهره‌گیری از متخصصین داخلی

«شرکت فنی-مهندسی نوآوران افراتک هوشمند» بر این باور است که موفقیت تمامی سیستم‌های مدیریتی مستقیما وابسته به ارتقای سطح دانش و فرهنگ نیروی انسانی سازمان است. این مهم، ضعیف‌ترین و در عین حال قوی‌ترین حلقه سیستم‌های مدیریتی را منابع انسانی سازمان تشکیل می‌دهد. بر همین اساس این شرکت، همان‌گونه که برای ارتقای نیروی تخصصی سازمان خود اهمیت بسزایی قائل است، ارتقای سطح آگاهی و دانش نیروهای کارفرما را از اهم اهداف اصلی خود قرار داده است.

امروزه با پیشرفت‌ فناوری اطلاعات و ظهور نیازمندی‌های خاص این عصر، اتکای بخش دولتی و خصوصی کشور به فضای تبادل اطلاعات درحال افزایش است. ازطرفی پیچیدگی روزافزون فناوری اطلاعات، سازمان‌ها را با مجموعه‌ای از چالش‌ها و تهدیداتی مواجه کرده است. همچنین با توجه به مقتضیات کشورما (همچون تحریم‌های همه جانبه)، دغدغه‌هایی جدید، با ماهیت و کیفیت متفاوت در زمینه رفع این چالش‌ها ایجاد شده است. برطرف‌سازی این مخاطرات و گام برداشتن در راستای تأمین خدمات امن و یکپارچه درسطح خدمات حساس و حیاتی، نه تنها نیازمند اشراف به تهدیدات روزافزون، بلکه مستلزم آشنایی با چالش‌های بخش دولتی و خصوصی کشور است. شرکت نوآوران افراتک هوشمند در راستای برآورده‌سازی نیازمندی‌های سازمان‌ها در فضای تبادل اطلاعات از سال 1393  وارد عرصه خدمت شده است.

همراهان ما