درباره ما

/درباره ما
درباره ما۱۳۹۸-۴-۱۸ ۱۲:۰۰:۳۰ +۰۰:۰۰

به نام خدا

رشد روز افزون خدمات فناور محور در کلیه مجموعه های دولتی و خدماتی کشور و پیشرفت تکنولوژ یهای فناوری اطلاعات، ضرورت ارائه سروی سهای به روز، بدون وقفه و امن را بیش از پیش متوجه کسب وکارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات نموده است. ارائه خدمات امن، مستلزم توجه به سه بعد اصلی محرمانگی، یکپارچگی و دسترس پذیری اطلاعات و داده ها به عنوان دارایی های اساسی هر سازمان و کسب و کار است. شرکت فنی و مهندسی نوآوران افراتک هوشمند با هدف همیاری کسب وکارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات، فعالیت خود را در زمینه امن سازی خدمات و حفاظت از اطلاعات حساس سازمان ها و شرک تها در دو حوزه اصلی تامین تجهیزات و لایسن سهای امنیتی و ارائه خدمات امنیت اطلاعات آغاز نموده است. بهره گیری از توان فنی متخصصین ب هروز و کارآمد و همچنین تیم بازرگانی باتجربه و توانمند، برخورداری از ارتباطات قوی با شرکای تجاری بین المللی در کشورهای اروپایی و تمرکز بر روی برندهای معتبر جهانی موجب شده است که شرکت فنی و مهندسی نوآوران افراتک هوشمند بتواند خدمات مداوم و درخور نیاز مشتریان خود را به بهترین وجه ممکن ارائه نماید.

پایه های شروع و شکل گیری شرکت فنی مهندسی نوآوران افراتک هوشمند با هدف تغییرات هر چه بهتر در ارائه سرویس های امنیتی و به گونه ای کاملا متفاوت بنا نهادینه شد تا پا به عرصه بزرگ و پهناور امنیت اطلاعات ایران با رویکردی متفاوت و اصولی که بهره مندی از بالاترین کیفیت را حق یکایک سازمان ها و نهاد های دولتی و غیر دولتی در سطح کشور دانسته، گذاشته است. فعالیت های کوچک و بزرگ شرکت این گروه، در فضای مجازی و مباحث امنیت اطلاعات رفته رفته شکل جدی تری به خود گرفت.

حال آنکه هدف های جدیدی به مجموعه ی اعضای گروه تزریق شد و این هدف ها هم اکنون شکل سازمان یافته ی خود را پیدا کرده و در غالب شرکت ” فنی مهندسی نوآوران افراتک هوشمند “ در عرصه ی فناوری اطلاعات و ارتباطات و مباحث تخصصی امنیت شبکه مهین عزیزمان ایران فعالیت های خود را ادامه دهد.
شرکت فنی مهندسی نوآوران افراتک هوشمند مجموعه ای از مهندسین و متخصصین، با سابقه و تجربه ای طولانی در عرصه انفورماتیک، به عنوان یک شرکت ارائه کننده راه حل های نوین شبکه و امنیت اطلاعات با هدف تامین تجهیزات شبکه و امنیت شبکه، طراحی و پیاده سازی انواع شبکه های کامپیوتری و سیستم های ارتباطی، تامین امنیت شبکه و تامین امنیت دیتا سنتر، مشاوره و پیاده سازی راهکارهای امنیتی، پیاده سازی و توسعه ی شبکه سازمانی تاسیس گردید.

شرکت فنی مهندسی نوآوران افراتک هوشمند قرار گرفتن در تراز برترین شرکت ها در ارائه سرویس های مختلف در بازار انفورماتیک ایران و نوآوری در ارائه سرویس های مذکور را بصورت آرمانی به عنوان هدف خود دانسته و می داند.

خط مشی

با توجه به هدف مذکور، شرکت فنی مهندسی نوآوران افراتک هوشمند سرفصل های ذیل را به عنوان خط مشی خود برگزیده و اتخاب نموده است :

  • استفاده از نیروهای متخصص و کار آمد در جهت نیل به اهراف شرکت.
  • بهره گیری از آخرین دانش فنی و استانداردهای بین المللی در زمینه فعالیت مورد نظر و انتقال آنها به داخل کشور.
  • استفاده از پشتیبانی فنی کاملا متفاوت و ارائه سرویس های بروز
  • حفظ فضای یک سازمان یاد گیرنده در سطح شرکت به منظور ارائه خدمات بهتر به مشتریان و همکاران و تربیت و رشد نیروهای جوان و مستعد.
  • ارائه سرویس هایی جهت برآورد نیاز کشور به ایجاد شرکت های دانش بنیان.
  • کمک به ارتقاء سطح دانش فنی مشتریان و همکاران در زمینه مورد فعالیت از طریق برگزاری دوره های آموزشی با بهره گیری از متخصصین داخلی .

شرکت فنی مهندسی نوآوران افراتک هوشمند بر این باور است که موفقیت تمامی سیستم های مدیریتی مستقیما وابسته به ارتقای سطح دانش و فرهنگ نیروی انسانی سازمان می باشد؛ به گونه ای که ضعیف ترین و در عین حال قوی ترین حلقه سیستم های مدیریتی را منابع انسانی سازمان تشکیل می دهد و بهمراه تکنولوژی بروز آن سازمان. به عبارت دیگر ورود و نگرش بی محابا و غیر کارشناسانه استفاده از تکنولوژی در سازمان علاوه بر هزینه های مستقیم، می تواند هزینه های سربار بسیار بیشتری را به سازمان تحمیل کند. از این روست که همواره در ارائه خدمات خود همانگونه که به ارتقای نیروی تخصصی خود حساس هستیم، همواره ارتقای سطح آگاهی و دانش نیروهای کارفرما را از اهم اهداف خود قرار داده ایم. از سوی دیگر شرکت فنی مهندسی نوآوران افراتک هوشمند در عرصه فناوری اطلاعات گامی فراتر در تامین تجهیزات همراه با اعتماد شما برداشته است. وظیفه ما شناسایی تهدیدها، نقاط ضعف و تامین مدیریت مورد نیاز استانداردهای بین المللی همراه با مشاوره رایگان است. شرکت فنی مهندسی نوآوران افراتک هوشمند به سازمان ها و ارگان ها کمک می کند تا با ابزارهایی که در اختیار دارند بتوانند از حداکثر امنیت اطلاعات و مدیریت اطلاعات و ارتباطات برخودار گردند.

باور ما است که برطرف نمودن نیاز مشتری با بالاترین کیفیت و ایجاد تعهد کامل نسبت به آن و ارائه سرویس های پشتیبانی بهینه بایستی مهمترین رسالت شرکت باشد.

باور ما است که به پشتوانه کارشناسان و متخصصان بنام با نگرشی نو در ارائه سرویسهای مدیریت شده در هرچه بهینه تر شدن و ایمن تر شدن ساختار شبکه شما با صداقت در عمل و گفتار بکوشیم.

متناسب با بودجه شما امکان حق انتخاب در ارادئه خدمات و محصولات و صرفه جویی در زمان و هرینه اجرای خدمات شبکه و امنیت

برخی از مشتریان