امنیت نقاط انتهایی

امنیت نقاط انتهایی  می‌تواند مانع سو استفاده و ورود برنامه های مخرب از نقاط انتهایی یا نقاط ورود دستگاه‌های کاربر مانند کامپیوترهای رومیزی ، لپ تاپ‌ها و موبایل ‌شود.

امروزه برقراری امنیت یک سیستم به عنوان یکی از مهمترین مسائلی است که مدیر یک سیستم باید به آن فکر کند. وجود نرم‌افزارهای جاسوسی مختلف در اینترنت، حملات مداوم هکرها به سیستم‌های کامپیوتری که در آن ها از اطلاعات مهمی نگهداری می‌شود و… همگی از جمله دلایلی هستند که کاربران را به سمت استفاده از نرم‌افزار و روش‌های مختلف برای حفظ امنیتِ اطلاعات خود سوق می‌دهد.
نرم افزارهای مختلفی را می‌توان در این زمینه یافت، نرم‌افزارهایی که هر یک از آن‌ها قادرند تا به خوبی از انجام وظیفه محول شده برآیند؛ لیکن باید توجه داشت استفاده از راهکارهای امنیتی محدود و دست و پاگیر هستند، قابلیت توسعه‌پذیری همراه با رشد سازمان شما را ندارند و یا کار کردن با آنها زمان و مهارت بیش از اندازه‌ای را می‌طلبد، بنابراین از هیچ نظر برای سازمان مقرون به صرفه نیست.
ثد

آنتی‌ویروس‌های قدرتمندی چون Kaspersky، ESET، Norton Internet Security تنها راهکارهای نرم‌افزاری هستند که به‌طور ویژه برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ طراحی شده‌اند.


این محصولات با بهره‌مندی از ابزار ضدبدافزار پیشرفته و دیگر فناوری‌های امنیتی روز دنیا از دارایی‌های حساس و ارزشمندی چون هویت افراد، اعتبار کسب و کار و اطلاعات محرمانه مشتریان شما محافظت می‌کنند. با بهره‌گیری از راهکارهای برتر و آنتی‌ویروس‌های قدرتمندی چون Kaspersky، ESET، Norton Internet Security دغدغه امنیت را نداشته باشید و با خیالی آسوده به توسعه کسب و کار خود مشغول شوید.


موارد ذیل تنهای بخشی از مزایای راهکارهای حفظ امنیت نقاط انتهایی هستند:

  • محافظت از سیستم‌های کاربری، فایل سرورها و سیستم‌های مبتنی بر IOS در برابر بدافزارها

  • محافظت از کسب و کار شما برابر حملات فیشینگ و تهدیدات اینترنتی

  • محافظت از تبلت‌ها و گوشی‌های اندرویدی – شامل فناوری ضد سرقت

  • امنیت دوچندان هنگام انجام عملیات بانکی آنلاین با بهره‌گیری از فناوری Safe Money

  • جلوگیری از درز داده‌های حساس از جمله اطلاعات مشتریان

  • سهولت در مدیریت سیستم‌ها – دسترسی از راه دور به کارکنان یا مشاوران خود