تجهیزات امنیتی سیسکو ASA
تجهیزات امنیتی شرکت سیسکو که با برند سیسکو ASA شناخته می شوند می توانند مجموعه ای منحصر بفرد از ویژگی های امنیتی را برای سازمان هایی با مقیاس کوچک، بزرگ و گسترده و همچنین مراکز داده معرفی می نماید. محصولات امنیتی شرکت سیسکو Cisco یکی از رده های تجهیزات امنیتی سری
Cisco ASA 5500 می باشد که ابعاد وسیع تری از خدمات امنیتی برتر را ارائه داده است و در عین حال راهکار جامع امنیتی مستحکمی می باشد. با تولیدASA یک طراحی جدیدی در فایروال سیسکو در این شرکت ایجاد شده است و محصولات امنیتی سیسکو PIX که درطی ۱۰ سال عنوان بهترین و قدرتمند ترین فایروال های شرکت سیسکو Cisco را به خود اختصاص داده بود جایگزین گردیده است. این طراحی باعث ایجاد کارایی بسیار بالایی نسبت به نسل قبلی یعنی PIX CISCO شد. با ادغام این دو محصول یکی از بهترین فایروال در بازار های فن آوری و یک سیستم جامع جهت جلوگیری از نفوذ (IPS) با کارآیی غنی محصولی جدید با کارایی و عملکرد بالا توسط شرکت سیسکو ارائه شد. در کنار امکاناتی بی نظیر، وجود ویژگی هایی از قبیل سرویس های VPN با ثبات باعث شده است که این سری از تجهیزات سیسکو به سازمانها کمک کند تا ارتباطی با عملکرد بالا و ایمن را فراهم نموده و حداکثر بهره وری را از طریق محافظت از اموال و دارایی های حیاتی سازمان به دنبال داشته باشد.
ویژگی های امنیت اثر گذار در دنیای فناوری
فایروال سیسکو Cicso ASA 5500 چندین ویژگی در غالب یک سرویس مجتمع ، خدمات امنیتی با کیفیت و عملکرد بالا از جمله فایروال ، سرویس SSL وIPsec VPN، IPS با ارتباط پویا و پایدار ، آنتی ویروس ها، آنتی اسپم و خدمات پالایش و کنترل وب را در هم ادغام کرده و بصورت مجتمع ارائه می کند.
مجموعه این وِیژگی ها ، امنیت لایه به لایه برای برنامه های کاربردی، کنترل سطح دسترسی براساس نوع کاربر، حفاظت در برابر ویروسها، بهبود و کارآیی و بهره وری کارکنان، هشدار لحظه ای و آنی ، اتصال ایمن کاربران به شبکه در محل سایت و یا از راه دور را در اختیار شما قرار دهد.

 

ویژگی های سیسکو سری ASA 5500
معماری سخت افزاری توسعه یافته
سری Cicso ASA 5500 می توانند حفاظتی مناسب بر اساس رده های سخت افزاری توسعه پذیر را برای کسب وکار های مختلف در مقابل محیطی هایی که سرشار از تهدیدات امنیتی سریع هستند فراهم کند که با ترکیب نمودن قابلیت نرم افزاری و سخت افزاری و استفاده از ساختار توسعه پذیری ماژولار قدرتمند انجام می شود. معماری نرم افزاری و طراحی چند پردازشگری و قابل گسترش فایروال سیسکو
Cicso ASA 5500 باعث می شود که سرویس گیرنده ها به راحتی بتوانند خدمات امنیتی با عملکرد بالا را از طریق پردازنده های خدمات امنیتی (SSP)، ماژول های سرویس دهنده امنیتی (SSM) و کارتهای سرویس دهنده امنیتی (SSC) نصب نموده و به کار بگیرند.
شرکت فنی مهندسی نوآوران افراتک هوشمند با تجربه فعالیت در زمینه تامین تجهیزات امنیتی، اقدام به واردات و تامین تجهیزات از قبیل فایروال سیسکو ،سوئیچ سیسکو ، روتر سیسکو و ماژول سیسکو در طیف گسترده ای نموده است. این شرکت با اتکا به شرکای معتبر خویش در کشورهای اروپائی توانائی واردات انواع فایروال سیسکو ، سوئیچ سیسکو ، روتر سیسکو و ماژول سیسکو بصورت کاملا اورجینال و دارای کیفیت بسیار مطلوب درا می باشد.

 

 

کاهش هزینه های سربار و کنترلی
فایروال سیسکو سری Cicso ASA 5500 با ایجاد یک قالب مدیریتی و کنترلی قدرتمند و منعطف و امکان تعریف یک محیط کاربر پسند برای پیکربندی باعث ساده تر شدن مدیریت و کاهش هزینه آموزش کارکنان می شود در آن سو با قالب سخت افزاری مجتمع و یکپارچه در این سری از تجهیزات باعث کاهش هزینه قطعات یدکی می گردد.

 

گارانتی این شرکت در خصوص فایروال سیسکو ، سوئیچ سیسکو ، روتر سیسکو و ماژول سیسکو گارانتی تعویض می باشد و باتوجه به حساسیت مشتریان محترم گارانتی بصورت تعمیر کاملا منتفی می باشد.