سری FortiCache TM
ذخیره سازی محتوای ISP و Enterprise-Class

معرفی محصول فورتی کش FortiCache

الگوهای استفاده از اینترنت در حال تجربه تغییرات چشمگیری هستند زیرا کاربران دیگر تنها در پشت سیستم های کامپیوتری نیستند و از طریق دستگاههای پرتابل مانند موبایل و تبلت ها دسترسی دارند .دسترسی و حجم محتوای تعاملی و ویدیویی به طور چشمگیری افزایش یافته است. خدمات ارائه دهندگان، شرکت های بزرگ و شبکه های آموزشی همگی با مشکل مشابهی روبرو هستند: رشد تصاعدی در مصرف پهنای باند مورد نیاز. شبکه ها باید بتوانند در عین حفظ عملکرد بهینه سرویس جوابگوی  حجم بالای درخواست ها و هزینه های بالای پهنای باند باشند.راهکار شرکت فورتی نت در جهت پیشگیری از موارد فوق و بهینه سازی پهنای باند استفاده از تجهیز FortiCache می باشد ، فورتی کش باعث می گردد که content caching وWAN acceleration به نحو کاملا قابل اطمینانی انجام گردد و باعث بالا رفتن عملکرد شبکه می شود.

نیازمداوم به ارتقای پهنای باند و هزینه های مرتبط با آن سازمانها را دچار چالش کرده است و یا ممکن است در برخی مکان ها، امکان خرید پهنای باند اضافی وجود نداشته باشد. در این شرایط،  تجهیز FortiCache می تواند نیاز به ارتقاء پرهزینه پهنای باند را در سازمانها مرتفع کند و عملکرد را بهینه نماید.

طیف وسیعی از لوازم جانبی FortiCache به شما امکان کنترل شبکه خود ، کش محتوا ، سرعت بخشیدن به برنامه های وب و در نتیجه کاهش تاثیر فشارهای جدید بر روی شبکه را می دهد . راه حل ذخیره سازی پیشرفته FortiCache ، ذخیره سازی برنامه های وب را برای شرکت های بزرگ، ISP ها، اپراتورهای تلفن همراه ، دانشگاه ها و شبکه های آموزشی فراهم می کند .با استفاده از قابلیت ذخیره (کش کردن) محتوای برنامه وب ، سازمان ها می توانند هر دفعه به جای دانلود محتوای تکراری در زمانی که کاربر آن را فراخوانی می کند ، ذخیره آن را استفاده مجدد کنند .

مزایای کلیدی فورتی کش FortiCache

  • قابلیت Content Caching دستگاه فورتی کش منجر به افزایش عملکرد شبکه ، کاهش هزینه های پهنای باند و رضایتمندی کاربر می شود.
  • قابلیت Video Caching ، قابلیت ذخیره سازی ویدئو ، فرمت‌های ویدیوی رایج وب از جمله YouTube را در حافظه پنهان خود ذخیره می کند.
  • قابلیت شناسایی فرمت CDN های مبتنی بر مکان های متداول و ذخیره سازی بدون در نظرگرفتن اینکه ترافیک از کدام موقعیت مکانی می آید.
  • قابلیت ارائه خدمات فیلترینگ وب فورتی گارد به طور کامل یکپارچه
  • قابلیت WAN Optimization بهینه سازی پهنای باند
  • امکان فیلتر نمودن محتوای وب ،محدود کردن سطح دسترسی کاربران از محتوای نامناسب و حفاظت ازشبکه در برابر تهدیدات نرم افزارهای مخرب

FortiCache v2.0 MR1 Administration Guide 

مزایای فورتی کش

در صورت نیاز به خرید محصول Forticache، با ما تماس بگیرید. شرکت نوآوران افراتک هوشمند با بهره گیری از متخصصان توانمند، آماده ارائه خدمات تامین، نصب و راه اندازی، آموزش و پشتیبانی محصول فورتی کش به سازمان ها شرکت های متقاضی این محصولات است.