دوره فایروال فورتی گیت

FortiGate دوره فایروال

معرفی دوره فایروال FortiGateهدف از دوره فایروال FortiGate ایجاد توانایی نصب FortiGate، مدیریت روزانه پیکربندی‌ها، پایش (مانیتورینگ) و عملیات فایروال فورتی گیت است. در دوره فایروال FortiGate می‌توان دانش مربوط به نحوه تعیین و اعمال کردن سیاستهای امنیتی سازمانها را بسته به نیازهای امنیت شبکه آن سازمانها کسب نمود.
شرکت افراتک، با سالها تجربه در زمینه نصب، راهبری و پشتیبانی فایروال FortiGate و برگزاری دوره‌های آموزشی برای سازمانهای دولتی و خصوصی، در جهت افزایش دسترسی فعالان حوزه امنیت فناوری اطلاعات اقدام به برگزاری دوره‌ جامع FortiGate (دوره NSE4) کرده است.

مزیت مهم دوره‌ جامع FortiGate در افراتک این است که در این دوره علاوه بر اطلاعات تئوری و مفاهیم بنیادی، سناریوهای عملیاتی نیز در محیط آزمایشگاهی ارائه میشود. بنابراین شرکت‌کنندگان در این دوره میتوانند از کسب دانش و مهارت عملیاتی که متناسب با نیاز‌های روز و بازار کار است اطمینان حاصل نمایند.
شما میتوانید اطلاعات مربوط به آزمون NSE4 را درلینک مربوط به آزمون NSE4 در سایت Fortinet را مشاهده نمایید.

مخاطبان دوره FortiGate  • فعالان حوزه شبکه و امنیت شبکه که برای تامین امنیت شبکه سازمان خود از فایروال FortiGate استفاده میکنند.
  • علاقه‌مندان به حوزه امنیت شبکه که کار با فایروال قدرتمند فورتی گیت را در آینده شغلی خود پیش بینی میکنند.

سرفصل های دوره

دوره جامع FortiGate
 1. Introduction to FortiGate
 2. System Settings & Administrators
 3. Fortiguard Subscription Services
 4. Interface Settings
 5. Routing in Fortigate
 6. Firewall Policies
 7. Addresses and Policy Objects
 8. Network Address Translation (NAT)
 9. Traffic Shaping
 10. Security Profiles
 11. User Settings
 12. High Availability (HA)
 13. Logging and FortiView
 14. Virtual Private Network

فرم ثبت نام

جهت ثبت نام در دوره جامع FortiGate (دوره NSE4) فرم زیر را تکمیل نمایید. بعد از تکمیل فرم مسئول ثبت نام با شما تماس خواهد گرفت.