شرکت فورتی نت

فورتی نت یک شرکت چند ملیتی آمریکایی است که دفتر مرکزی آن در سانی ویل، کالیفرنیا قرار دارد. شرکت فورتی نت Fortinet راه‌حل‌های امنیت سایبری مانند فایروال‌های فیزیکی، نرم‌افزار آنتی ویروس ، سیستم‌های پیشگیری از نفوذ و اجزای امنیتی نقاط پایانی را توسعه داده و می‌فروشد.

Fortinet فورتی نت راهکار های امنیتی برای network ، endpoint ، application ، data center ، cloud و access ارائه می دهد . تجهیزات امنیت فورتی نت Fortinet  امنیت کامل را برای سازمانها فراهم می کنند.

Fortinet در سال 2000 توسط برادران Ken Xie و Michael Xie تاسیس شد.

به منظور ارائه مجموعه گسترده‌ای از عملکردهای امنیتی و شبکه‌های نسل بعدی، پلتفرم فایروالهای تجاری فورتی نت با نام فورتی گیت، در طیف گسترده‌ای از اندازه‌ها و فرم‌ها متناسب با هر محیط، در دسترس هستند که از آنها می‌توان به عنوان سیستم یکپارچه مدیریت تهدید استفاده نمود.

محصولات فورتی نت با فراهم آوردن زیرساخت امنیتی end to end ، به راحتی قابل پیاده‌سازی بوده و ویژگی‌های زیر را پوشش می‌دهند:

  • Network security
  • Multi-Cloud security
  • Web Application Security
  • Email security
  • Advanced Threat Protection
  • Secure Unified Access
  • Endpoint security
  • Management and Analytics

معرفی بنیانگذار شرکت فورتی نت

کن زی ( Ken Xie ) یک تاجر میلیاردر آمریکایی است که Systems Integration Solutions، NetScreen و Fortinet را تأسیس کرده است. او مدیرعامل فورتینت Fortinet، یک شرکت امنیت سایبری مستقر در سیلیکون ولی است. زی قبلاً مدیر عامل NetScreen بود که توسط Juniper Networks به مبلغ 4 میلیارد دلار در سال 2004 خریداری شد.

Xie در سال 1963 در چین به دنیا آمد، او از دانشگاه Tsinghua با مدرک مهندسی برق فارغ التحصیل شد. موسس فورتینت از دانشگاه استنفورد مدرک کارشناسی ارشد در مهندسی برق دارد.

Ken Xie فورتینت را با هدف برقراری امنیت در زیرساخت‌های محاسباتی و شبکه‌ای end to end تاسیس نمود. برادران Xie محصولات اولیه فورتی گیت FortiGate را در ماه می سال 2002 راه اندازی کردند.

کن زی بنیانگذار فورتینت

زی یکی از اعضای موسس و یکی از اعضای هیئت مدیره اتحاد تهدید سایبری است.در سپتامبر 2020، زی به فهرست فوربس 400 پیوست.

کن زی، مدیر اجرایی و موسس فورتی نت Fortinet  گفت: «زمانی که Fortinet را راه‌اندازی کردیم، تصمیم گرفتیم نوآورانه‌ترین و با بالاترین کارایی شرکت امنیت شبکه در صنعت را بسازیم. امروز فورتینت جزو سه شرکت برتر امنیت سایبری در جهان می باشد .”


افراتک نماینده فورتی نت

محصولات فورتی نت (Fortinet)

محصولات فورتی نت
  • تجهیزات فورتی نت (نمایندگی فورتی نت) :

شرکت نوآوران افراتک هوشمند ، با داشتن سالها تجربه در عرضه و فروش تجهیزات فورتی نت و فایروال های فورتی گیت (fortigate)، فورتی وب (fortiweb)، فورتی آنالایزر (FortiAnalyzer) و … آماده مشاوره و پشتیبانی به مشتریان گرامی می باشد.

  • قیمت فایروال فورتی نت :

با توجه به نوسانات ارزی قیمت ، در صورت درخواست قیمت تجهیزات fortinet ، لطفا با شرکت نوآوران افراتک هوشمند تماس حاصل فرمایید.