معرفی FortiPhish

ایمیل همچنان یک عامل اصلی تهدید برای عوامل مخربی که به دنبال دسترسی به محیط کاربری برای سرقت داده های حساس، دسترسی به منابع مالی و یا برداشت فایل ها برای درخواست باج می باشد.
طبق گزارش تحقیقات نقض داده های Verizon در سال 2022 ، 36 درصد از نقض های موفق شامل فیشینگ بوده و همینطور دخالت باج‌افزارها در نقض‌ها نسبت به سال قبل ، دو برابر شده است. یک سوم حملات باج افزار ، از طریق ایمیل اتفاق می افتد. در نتیجه با ورود بدافزارها  از طریق ایمیل، تهدیدات نشت داده از این پلتفرم بسیار زیاد شده است .

Fortinet FortiPhish یک سرویس شبیه سازی فیشینگ برای آزمایش کارکنان در برابر تکنیک های فیشینگ که توسط آزمایشگاه FortiGuard ، سازمان امنیت سایبری برتر فورتینت ، در محیطهای واقعی شناسایی شده اند ، می باشد .
سازمان اطلاعات و تحقیقات تهدیدات با آزمایشهای فیشینگ به عنوان بخشی از برنامه آگاهی امنیتی گسترده تر یک سازمان ، به کارمندان آموزش تشخیص، اجتناب و گزارش تهدیدات سایبری مبتنی بر ایمیل از جمله فیشینگ، جعل هویت،به خطر انداختن ایمیل تجاری و باج افزار را می دهد .

فورتی فیشینگ یک سرویس شبیه سازی فیشینگ ارائه شده در فضای ابری با استفاده از دانش عمیق فیشینگ است. تکنیک های مبتنی بر تحقیقات Fortinet FortiGuard Labs است. این اطلاعات باعث می شود کمپین های فیشینگ مورد استفاده برای آزمایش کاربران بسیار معتبر باشند. FortiPhish همچنین تجزیه و تحلیل های معتبری را ارائه می دهد و به مدیران کمک می کند تا حساسیت کاربران به فیشینگ و مهندسی اجتماعی مرتبط را ارزیابی کنند .
سپس مدیران می توانند کاربرانی را که ممکن است برای افزایش سرعت نیاز به آموزش اضافی داشته باشند شناسایی کنند.بدافزارهای روز صفر و تهدیدهای فیشینگ که معمولا از طریق ایمیل و وب به سیستم کاربر وارد می شوند، می توانند منجر به از دست دادن داده‌ها، تهدیدات سایبری یا باج‌افزار شوند.

آموزشهای آگاه سازی امنیت همراه با شبیه سازی های پیشرفته برای مسلح کردن کاربران به دانش و ابزارهای مورد نیاز برای کمک به دفاع از سازمان در برابر حملات مبتنی بر مهندسی اجتماعی راه حل اصلی امن سازی می باشد.

شبیه سازی فیشینگ توانایی کاربران را در شناسایی تهدیدات احتمالی ناشی از ایمیل آزمایش می کند . FortiPhish یک سرویس شبیه سازی آموزش آگاهی امنیتی ارائه شده در فضای ابری است که محتوای آن از طریق موسسه آموزشی Fortinet NSE در دسترس است. آگاهی کاربر از تهدید ناشی از ایمیل‌های مخرب و تلاش‌های مهندسی اجتماعی به بهترین وجه توسط سرویس شبیه‌سازی و آزمایشهای مداوم FortiPhish Cloud به دست می‌آید، نگهداری می‌شود، تحویل داده  و تقویت می‌شود.شبیه‌سازی فیشینگ FortiPhish از دانش عمیق آزمایشگاه FortiGuard در مورد تکنیک‌های فیشینگ استفاده می‌کند تا به شما امکان می‌دهد تا کاربران خود را با کمپین‌های فیشینگ بسیار معتبر هدف قرار دهید.

FortiPhish همچنین تجزیه و تحلیل های غنی را برای کمک به مدیران برای ارزیابی حساسیت کاربران به حملات فیشینگ و مهندسی اجتماعی مرتبط ارائه می دهد و کاربرانی را که ممکن است برای بهبود رفتار در تلاش های سازمان علیه فیشینگ نیاز به پشتیبانی داشته باشند، شناسایی کند.

ویژگی های FortiPhish

  • گزارش دقیق
  • فیش ساز سفارشی
  • دکمه هشدار فیش (PAB)
  •  درجه ریسک کمپین
  • سطوح دشواری

FortiPhish شامل همه چیزهایی است که برای آزمایش کارکنان خود در برابر آخرین تهدیدات ایمیل نیاز دارید.

fortiphish