فورتی نت زیروتراست ، نقطه پایانی و امنیت شبکه را یکپارچه می کند.

تنها تولید کننده ای که امنیت متنی، امکان دسترسی و نتورکینگ را بر اساس موقعیت مکانی ارائه می دهد ، فورتینت می باشد.

«توانمندسازی کاربران برای حرکت بین محیط‌های کاری مختلف، پیامدهای مهمی برای حفظ بهره‌وری کاربر و همچنین امنیت دارد. مجرمان سایبری از سطوح گسترش یافته حمله و شکاف های امنیتی ایجاد شده دراثر این تغییر در الگوهای کاری برای نفوذ در شبکه شرکت به سرعت بهره برده اند. امروزه سازمان‌های بزرگ به امنیت کار از هر مکانی که مطابق با نیازهای تجاری امروزی انعطاف‌پذیر و پویا باشد ، نیاز دارند. Fortinet تنها فروشنده ای که قادر به ارائه سیستم امنیت یکپارچه برای رویکرد نوین “کار کردن از مکان های غیرثابت ” و سازگار بامشخصات محیط کاربر  است ، می باشد.

شرکت فورتینت ، یک رهبر جهانی در معرفی و ارائه راه‌حل‌های امنیت سایبری گسترده، یکپارچه و خودکار است . فورتی نت کامل‌ترین راه‌حل صنعت که امنیت و اتصال کار را از هر کجا میسر می کند را معرفی کرد.شرکت فورتی نت با یکی کردن راه حل‌های امنیت شبکه مجموعه کاملی از اعتماد صفر (zero trust ) ، امنیت نقاط انتهایی (endpoint) در  Security Fabric ارائه می دهد . این مجموعه کامل اطلاعات تهدید را که مداوم کاربران را چه در جاده ، چه در خانه یا در دفتر برای ارائه خدمات سازمانی دنبال می‌کند ، شناسایی می کند.

Work-from-Anywhere به نفع کاربران و همچنین مجرمان سایبری گسترش می یابد

همه گیری کرونا به اجبار مدل کار از هر کجا را تا حد زیادی توسعه داد. یک پیش‌بینی از گارتنر نشان می‌دهد “تا پایان سال 2024 ، کارمندانی که از راه دور کار می کنند  از 52٪ در سال 2020 به 60٪ از کل کارکنان افزایش خواهد یافت.” همچنین طبق گفته Gartner ، “سازمان‌ها با آینده ترکیبی روبرو هستند، به طوری که 75٪ از کارکنان دانش ترکیبی یا از راه دور اظهار داشته اند که انتظاراتشان برای کار انعطاف‌پذیر افزایش یافته است.”

در عین حال، حملات سایبری چند مرحله‌ای مانند حملات باج‌افزارها رشد فزاینده ای داشته اند. طبق گزارش آزمایشگاه FortiGuard ، حوادث باج افزاری از ژوئن 2020 تا ژوئن 2021 تقریباً 1100 درصد افزایش یافته است .در یک نظرسنجی جهانی که اخیرا توسط شرکت فورتینت انجام شده ، 67 درصد از سازمان ها گزارش داده اند که هدف حملات باج افزارها بوده اند.

وضعیت اکنون بازار کار تمرکز بیشتری بر نیروی دورکار و یا ترکیبی از دورکاری و استقرار در اداره را دارد و مجرمان سایبری از این سطح حمله گسترده تر سو استفاده بیشتری می کنند. برای پرداختن به تغییر در نیروی کار و چشم‌انداز تهدید، شرکت‌ها اکنون باید با استفاده از راه‌حل‌هایی که قادر به محافظت از کاربران بدون توجه به مکان کاربر  هستند ، رویکرد «کار از هر کجا» را برای امنیت خود اتخاذ کنند.

هنگامی که کاربران بین دفتر و خانه حرکت می کنند، به برنامه های کاربردی وب از ابر، مرکز داده یا SaaS دسترسی پیدا می کنند. به دلیل این جریان مداوم ، ضروری است که زیروتراست ، نقطه پایانی (end point ) و امنیت شبکه همه توسط مجموعه مشترکی از APIها و نقاط ادغام یکپارچه شوند. بدین گونه کاربران می توانند در حین انتقال از یک مکان به مکان دیگر از تجربه کاربری ثابتی که به اندازه کافی محافظت می شود لذت ببرند. شرکت فورتی نت تنها تولید کننده ای است که قادر به ارائه این یکپارچه سازی برای فعال کردن امنیت سفارشی وابسته به مکان کاربران و دسترسیهای انها می باشد. در ادامه سه مورد از چگونگی فعالیت فورتی نت در ایجاد امنیت سایبری در کار از هر کجا آمده است :

سفر:

کاربرانی که در خارج از دفتر یا primary remote space کار می‌کنند (و امنیت لایه‌ای که این فضا فراهم می‌کند) به طور بالقوه در هنگام اتصال به برنامه‌ها و منابع لازم برای کار در حالی که از شبکه‌ها و اغلب مکان‌های ناشناخته و ناامن استفاده می‌کنند، در معرض تهدیدات حملات سایبری قرار می‌گیرند. این امر به مجرمان سایبری امکان می دهد تا ارتباطات در معرض دید را ردیابی کرده و یا از دستگاه هایی که به اندازه کافی محافظت نشده اند حملاتی را انجام دهند. برای ایمن سازی کاربران در حال حرکت، فورتی نت ترکیبی یکپارچه از موارد زیر را ارائه می دهد:

امنیت نقطه پایانی: EPP، EDR، XDR (FortiEDR، FortiXDR)
دسترسی اعتماد صفر : ZTNA (FortiClient، FortiOS، FortiGate) + Identity (FortiAuthenticator، FortiToken)
امنیت شبکه: SASE (FortiSASE Remote)

کار از خانه:

کارمندان دور کار و یا کارمندان مستقر در هر دو جا ، معمولاً از یک مجموعه ریموت که زیرساخت های تنظیم شده دیگری نیز، مانند مانیتور، شبکه خانگی ، وب کم و میکروفون خارجی دارد ، لاگین می کنند. با این حال، شبکه‌های اینترنت خانگی علاوه بر اتصال دستگاه‌های غیرایمن IoT ، در حال سرویس دهی به کاربران دیگری نیز هستند که ممکن است با پخش ویدیو یا بازی‌های آنلاین که باعث کاهش بهره‌وری می‌شوند، پهنای باند مصرف کنند. آنها همچنین اغلب خارج از امنیت شبکه شرکت و کنترل های آن هستند. فورتی نت برای ارائه امنیت مدیریت شده و در کلاس سازمانی به کاربران در خانه، ترکیبی یکپارچه از موارد زیر را ارائه می دهد:

امنیت نقطه پایانی: EPP، EDR، XDR (FortiEDR، FortiXDR)
دسترسی زیروتراست : ZTNA (FortiClient، FortiOS، FortiGate) + Identity (FortiAuthenticator، FortiToken)
امنیت شبکه: Linksys HomeWRK برای کسب و کار | توسط Fortinet ایمن شده است

کار از دفتر:

حتی زمانی که کاربران از مکان تحت مدیریت سازمان که شبکه و امنیت را فراهم می کند، کار می کنند . امنیت بالای نقطه پایانی (end point)  بخش مهمی از دفاع لایه ای ، با توجه به پتانسیل سوء استفاده از آسیب پذیری ها یا به خطر افتادن اشخاص ثالث باقی می ماند. فورتی نت ترکیبی یکپارچه برای نقطه ورود (entry point) مجرمان سایبری (برای دور زدن کنترل های شرکتی) برای ایمن سازی کاربران، دستگاه ها و سرورها در دفتر، به ترتیب زیر ارائه می دهد:

امنیت نقطه پایانی: EPP، EDR، XDR (FortiEDR، FortiXDR)
دسترسی زیروتراست: ZTNA (FortiClient، FortiOS، FortiGate) + Identity (FortiAuthenticator، FortiToken)
امنیت شبکه: فایروال نسل بعدی (FortiGate + FortiGate-VM)

همه موارد فوق به عنوان بخشی از سکیوریتی فابریک فورتی نت  برای امنیت قوی تر، مدیریت آسان تر و هزینه کل مالکیت بالاتر در دسترس هستند. فورتی نت تنها فروشنده ای است که از ZTNA در مسافرت، دفتر، و محل کار از خانه پشتیبانی می کند و تنها فروشنده ای است که می تواند تمام اجزای مورد نیاز را برای پشتیبانی از سه مورد استفاده از کار در هر کجا به صورت یکپارچه ارائه کند.