برترین انتخاب های فایروال نسل بعدی برای سال 2023

1. Palo Alto Networks :

Palo Alto Networks مجموعه‌ای جامع از فایروال‌های نسل بعدی دارد. این فایروال ها شامل دستگاههای فیزیکی، فایروال های مجازی و فایروال های کانتینری می باشد. فایروال ها بر اساس یک معماری Single Pass سازگار شده و می توانند انواع ترافیک از جمله برنامه های وب ، تهدیدها و محتوا را بررسی کنند.

به طور خاص، فایروالهای پالوآلتو می توانند بدون توجه به موقعیت مکانی یا نوع دستگاه، ترافیک را به یک کاربر خاص مرتبط کنند. NGFWهای پالوآلتو همچنین می‌توانند کسب‌وکارهایی را که از چندین ابر استفاده و با هویت ابری کار می کنند، ایمن کنند و مانع  افزایش استفاده از برنامه‌های SaaS توسط یک کارگزار امنیتی Cloud Access یکپارچه شوند.

2. فورتی نت Fortinet

فورتی نت Fortinet طیف گسترده‌ای از محصولات فایروال را برای موارد استفاده مختلف ارائه می‌کند و در پلتفرم‌های ابر عمومی موجود است. کمپانی فورتی نت ، همچنین به طور مداوم خدمات فایروال های خود را توسعه می دهد و دسترسی مشتریان را به ابزارهای امنیتی پیشرفته و ضروری فراهم می کند.

فایروال‌های نسل بعدی فورتی گیت همچنین با دستگاه‌های با کارایی بالا عرضه می‌شوند که پیشگیری از نفوذ، کنترل اپلیکیشن ها و ضد بدافزار را به ترکیب‌های سنتی فایروال VPN اضافه می‌کنند. بنابراین Fortinet به شما یک پلتفرم برای امنیت سرتاسر شبکه ارائه می دهد.


شرکت نوآوران افراتک هوشمند با بهره‌گیری از ارتباطات قوی با شرکای تجاری بین‌المللی و همکاری کارشناسان امنیت ، خدماتی قابل اطمینان و متناسب با نیاز سازمان‌ها و شرکت‌ها را در زمینه تامین محصولات فورتی نت Fortinet به همراه تجربه تمرکز کامل بر فروش فورتی گیت به خصوص فروش فایروال فورتی گیت ، طراحی ، پیاده سازی و پشتیبانی و آموزش تجهیزات فورتی نت اعم از فورتی گیت ،فورتی وب،فورتی آنالایزر،فورتی دی بی  را به مشتریان ارائه می نماید.3. Check Point :

Check Point طیف گسترده ای از ویژگی ها و قابلیت ها، از جمله stateful inspection ، پشتیبانی VPN و جلوگیری از نفوذ را ارائه می دهد. همچنین چک پوینت دارای یک کنسول مدیریتی به نام SmartConsole که به مدیران اجازه می‌دهد تا به راحتی سیاست‌های فایروال را پیکربندی و مدیریت کنند و رویدادها و آمار امنیتی را در زمان واقعی مشاهده کنند، می باشد. چک پوینت به عنوان راه حل انتخابی برای چندین شرکت بزرگ و سازمان دولتی شناخته شده است.

4. باراکودا Barracuda :

Barracuda یک فایروال مبتنی بر سخت افزار می باشد که با هدف استقرار امنیت جامع برای مشاغل کوچک و متوسط طراحی شده است. یکی از مزایای اصلی فایروال Barracuda مدیریت آسان آن توسط رابط وب است که راه اندازی و نگهداری فایروال را برای مدیران آسان می کند.

علاوه بر این، Barracuda یک پلت فرم مدیریت و گزارش دهی مبتنی بر ابر را ارائه می دهد . این پلتفرم جهت کمک به ادمین ها در مدیریت فایروال های متعدد از یک کنسول فراهم شده است.باراکودا گزینه خوبی برای SMB ها می باشد زیرا نسبتاً مقرون به صرفه است و تعادل خوبی بین ویژگی ها و دسترسی دارد.

5. سیسکو Cisco :

سیسکو گزینه‌های فایروالی متنوعی را ارائه می‌کند که می‌توانند در مقیاس های گسترده ای از دفاتر شعب کوچک تا مراکز داده بزرگ استفاده شوند. فایروال های سیسکو به صورت مجازی نیز در دسترس هستند که امکان امنیت را در محیط های ابری خصوصی و عمومی فراهم می کند.

سری Secure Firewall 3100 آنها برای محیط های کاری ترکیبی طراحی شده است و به کاربران راه دور تا 17 برابر سریعتر عملکرد VPN را ارائه می دهد. این فایروال ها از علم یادگیری ماشین برای شناسایی غیرمستقیم برنامه های وب کاربران و تهدیدات احتمالی در ترافیک رمزگذاری شده بدون رمزگشایی استفاده می کنند.

6. Forcepoint :

فورس پوینت انواع راه حل های امنیتی شبکه را ارائه می دهد، از جمله 9 سری فایروال مختلف که برای اهداف مختلف طراحی شده اند. فایروال های Forcepoint شامل مدیریت مرکزی و ویژگی های امنیتی گسترده مانند VPN، IPS، بازرسی رمزگذاری شده، SD-WAN و غیره می باشند.

NGFW Forcepoint با هدف ساده سازی راه اندازی یک شبکه به صورت ایمن و کارآمد ساده کند و حفاظت از آن ارائه شده است . Forcepoint NGFW حول یک هسته نرم افزاری یکپارچه ساخته شده است که قابلیت ها، شتاب و مدیریت مرکزی را در همه انواع استقرار فراهم می کند.

7. Juniper :

دستگاه های مدل on-premises ارائه شده توسط کمپانی جونیپر Juniper می توانند داده ها را از هر فایروال خارجی یا منبع داده جمع آوری و تجزیه و تحلیل کنند. این قابلیت به شرکت ها اجازه می دهد تا به سرعت به تهدیدات پاسخ دهند، بدافزارها را شناسایی و از محدود شدن به یک تولید کننده نرم افزار اجتناب کنند.

پلت فرم Juniper ATP به عنوان یک اکوسیستم باز عمل می کند و می تواند با هر فایروال و سیستم SIEM استفاده شود. پلت فرم Juniper ATP سازگاری بالایی دارد به سرعت در هر محیطی پیاده سازی می شود. توانایی پلتفرم برای شناسایی و تجزیه و تحلیل تهدیدها و همچنین خودکار کردن اقدامات پاسخ، امکان کاهش one-touch  بدافزار را فراهم می کند. که یک رویکرد منحصر به فرد برای مقابله با بدافزارهای پیشرفته ارائه می دهد.

8. سوفوس Sophos :

فایروال نسل بعدی (NGFW) سوفوس ، قابلیت محافظت از شبکه با فایروال کلاس سازمانی و همینطور اطمینان از ایمنی ترافیک وب را ارائه می دهند.فایروال های سوفوس ، شبکه را در برابر تهدیداتی مانند بارگیری‌های درایو و بات‌نت‌ها محافظت و با ارائه گزینه‌های VPN انعطاف‌پذیر ارتباط امن را امکان‌پذیر می‌کند. علاوه بر این، گزارش‌های مفصلی را برای کمک به درک و تجزیه و تحلیل عملکرد و حفاظت شبکه ارائه می‌کند و بینش بهبود آنها را به شما می‌دهد.

9. KerioControl :

KerioControl یک فایروال مبتنی بر نرم افزار است که ویژگی های بسیاری از جمله بازرسی حالت، پشتیبانی VPN و جلوگیری از نفوذ را ارائه می دهد. همچنین شامل فیلتر کردن محتوا، مدیریت پهنای باند و گزارش لحظه ای می شود.

یکی از ویژگی های کلیدی Kerio Control انعطاف پذیری و سهولت در استقرار آن است. می‌توانید آن را روی سخت‌افزارهای مختلف از جمله سرورهای فیزیکی، ماشین‌های مجازی و حتی بر روی پلتفرم ابری مانند AWS نصب کنید. Kerio Control همچنین یک رابط مدیریت مبتنی بر وب جامع و بصری ارائه می دهد که تنظیم و مدیریت سیاست های فایروال را برای مدیران آسان می کند.

Kerio Control  را به راحتی در سناریوهای مختلف می توان مستقر و آن را به گزینه ای همه کاره برای مشاغل مختلف تبدیل کرد.