معرفی خدمات وب فیلترینگ فورتی گارد

FortiGuard Web Filtering ، یک راهکار عالی برای  مسدود کردن دسترسی به وب سایت های مخرب ، هک شده و یا نامناسب جهت محافظت از  سازمان ها می باشد. وب فیلترینگ اولین روش دفاع در برابر حملات مبتنی بر وب است. وب سایت های مخرب یا هک شده، جزو فاکتورهای اصلی برای شروع حملات ، و دلیل دانلود بدافزار ، نرم افزارهای جاسوسی و یا محتوای خطرناک می باشند .

FortiGuard Web Filtering  به عنوان تنها سرویس وب فیلترینگ در صنعت است که دارای گواهینامه VBWeb برای کارایی امنیتی توسط Virus Bulletin  است. سرویس وب فیلترینگ فورتی گارد توانسته 97.7 درصد از دانلودهای مستقیم بدافزار را مسدود کند و همینطور 83.5 درصد از بدافزارهای ارائه شده در آزمایشات امنیتی VBWeb Virus Bulletin را در سال 2015 متوقف کند .براساس گزارشات Virus Bulletin  ، تنها تولید کننده ای که آزمایشات امنیتی VBWEB را با موفقیت گذرانده است ، فورتی نت می باشد.

سرویس وب فیلترینگ فورتی گارد ، از طریق فایروال نسل بعدی FortiGate، راه حل های FortiSandbox، FortiClient و FortiCache در دسترس است و به شما این امکان را می دهد که وب سایت هایی را که کاربران شما بازدید می کنند به راحتی مشاهده و کنترل کنید.

ویژگیهای سرویس فیلتر وب فورتی گارد:

  • مسدود کردن دسترسی به وب سایت های مخرب و مخاطره آمیز
  • پیشگیری از دانلود بدافزارها از وب سایت های مخرب یا هک شده
  • حفاظت امنیت با ابزارهای اطلاعاتی خودکار، تجزیه و تحلیل تهدیدات هدفمند و به روز رسانی های مداوم
  • کنترل دسترسی از طریق سیاست های مرتبط با مسدود کردن و فیلترینگ با دقت بالا
  • کاهش هزینه های ورود و نگهداری از طریق صدور مجوز مبتنی بر دستگاه
  • پیاده سازی به صورت سفارشی و انعطاف پذیر
  • اجرای الزامات انطباق برای CIPA و BECTA

اطلاعات تهدید آزمایشگاه FortiGuard

آزمایشگاههای فورتی گارد ،  تقریباً 43 میلیون درخواست طبقه بندی URL را در هر روز پردازش می کنند و 160000 وب سایت مخرب را مسدود می کنند. خدمات وب فیلترینگ بیش از 250 میلیون وب سایت را رتبه بندی می کنند و حدود 1.5 میلیون رتبه بندی URL جدید را در هفته ارائه می دهند.

به راحتی می توانید امنیت سازمان خود را با اعمال سیاست های هدفمند و خاص بر اساس شش دسته اصلی و نزدیک به 80 زیرمجموعه مدیریت نمایید.که این امر از طریق رتبه بندی هایی که به طور مداوم از طریق شبکه توزیع فورتی گارد (FDN) به روز می شوند، انجام می شود.

آگاهی از چشم انداز تهدید به همراه توانایی واکنش سریع در سطوح مختلف، زیربنای ایجاد امنیت موثر است. صدها محقق در آزمایشگاه FortiGuard هر روز در حال پیش بینی و اکتشاف تهدیدات نوظهور  و انجام اقدامات متقابل  برای محافظت از سازمان ها در سراسر جهان می باشند. بیش از 250000 سازمان در سراسر جهان ازخدمات امنیت FortiGuard استفاده می کنند.