راه حل محافظت در برابر حملات DDoS

حملات DDoS ، با درصد نسبتا ثابتی در سالهای اخیر همواره از برجسته ترین حملات سایبری بوده اند. راه حل حفاظتی FortiDDoS از شرکت فورتی نت با استفاده از مجموعه گسترده ای از متدولوژی های شناخته شده در حملات DDoS و ایجاد یک رویکرد چند لایه برای کاهش این حملات، از مراکز داده سازمانی در برابر حملات DDoS دفاع می کند. همچنین رفتار داده ها را برای شناسایی حملات جدید تجزیه و تحلیل کرده و سپس راه حلی برای توقف تهدیدات روز صفر  می دهد.

راه حل محافظت چند لایه DDoS

راه حل Fortiddos شامل موارد زیر می باشد :

تشخیص یادگیری ماشین (ML ) :

راه حل حفاظتی فورتینت برای حملات DDoS از معماری یادگیری ماشین برای مطالعه رفتار بسته های داده استفاده می کند. FortiDDoS فعالیت های غیرعادی را مسدود می کند و از سایت یا برنامه شما محافظت می کند

یادگیری مداوم راه حل فورتی دیداس :

FortiDDoS الگوهای ترافیک را یاد می گیرد تا بین حجم ترافیک قانونی و حملات تفاوت قائل شود. با گذشت زمان، FortiDDoS می تواند به طور خودکار پروفایل بسازد و در وقت شما صرفه جویی کند.

حفاظت DNS پیشرفته :

FortiDDoS بازرسی کامل از ترافیک DNS را با سرعتی به اندازه 12 میلیون کوئری در ثانیه (QPS) انجام می دهد و در برابر طیف گسترده ای از حملات مبتنی بر DNS، حملات حجمی و حملات غیرعادی (anomaly attacks) محافظت می کند.

ایجاد اتوماسیون :

راه حل FortiDDoS نیاز به مداخله اعضای تیم فناوری اطلاعات در هنگام حمله را به حداقل می رساند. تمام کاهش های لازم بدون توجه به ماهیت یا اندازه حمله به طور خودکار انجام می شود.

قابلیت مدیر مرکزی (CM) :

سازمان‌هایی با چندین دستگاه FortiDDoS مستقر در محیط‌های توزیع‌شده می‌توانند از مزایای FortiDDoS-CM در مدل‌های منتخب استفاده کنند . این قابلیت مدیران را قادر می‌سازد تا همه دستگاه‌های خود را در یک صفحه مدیریت واحد ، اداره کنند.

معماری بازرسی قدرتمند : 

راه حل FortiDDoS بازرسی بسته را به طور همزمان در سه لایه: 3 ، 4 و 7 صرف نظر از اندازه انجام داده و در نهایت یک سیستم جامع کاهش تهدید را به سازمان شما ارائه می دهد.

ارزیابی مداوم حمله :

ارزیابی مداوم سطح حمله به FortiDDoS اجازه می دهد تا تغییرات تهدید در ترافیک شبکه را شناسایی کرده و کاهش دهد، بدین ترتیب از سایت یا برنامه ها محافظت کند.

محافظت پیشرفته NTP :

FortiDDoS بازرسی 100% از هر کوئری و پاسخ پروتکل زمان شبکه (NTP) را با نرخ بالای 6 میلیون QPS انجام می دهد.

محیط کار ترکیبی و امکان پشتیبانی ابری :

FortiDDoS با خدمات کاهش DDoS شخص ثالث ادغام می شود تا از سازمان در برابر حملات DDoS در مقیاس بزرگ بدون محدود کردن گزینه های استقرار محافظت کند.

یکپارچه سازی Fortinet Security Fabric:

ادغام با security fabric فورتینت ، مدیران را قادر می‌سازد تا دید تلفیقی نسبت به تهدیدات DDoS و همچنین داده‌های عملکرد شبکه در مدل‌های انتخابی داشته باشند.