راهنمای خرید فورتی گیت

جهت خرید فورتی گیت با افراتک نماینده فروش فورتی گیت تماس بگیرید.

Fortinet در سال ۲۰۰۲ به منظور ارائه مجموعه گسترده ای از عملکردهای امنیتی و شبکه های نسل بعدی، UTM خود را معرفی نمود و نام آن را فورتی گیت گذاشت. فورتی گیت با ویژگی های خود توانست چالش های مدیران شبکه در زمینه ی ارائه راهکارهای جامع امنیتی در سطح کل شبکه را حل کند. وقتی از جامع بودن fortigate صحبت می کنیم، منظور وب فیلترینگ ، IPS/IDS، آنتی اسپم، آنتی ویروس و OS می باشد. فورتی گیت ضمن فراهم آوردن بهترین روش های امنیتی، پیچیدگی ها را نیز برای کاربران و مدیران شبکه کاهش می دهد.  خرید fortigate

راهنمای خرید فورتی گیت

شرکت نوآوران افراتک هوشمند ، با استفاده از تجربیات چندین ساله خود در دو حوزه اصلی تأمین تجهیزات امنیتی و لایسنس‌های آنها ، مهم ترین نکاتی که برای انتخاب مناسبترین مدل دستگاه فورتی گیت ، برای خرید فورتی گیت لازم می باشد را در زیر ارائه می کند :

  • بلاک نشدن دستگاه ها:

به علت وجود تحریم ها ، نگهداری دستگاه ها می بایست توسط شرکت های با تجربه و متخصص و دارای دانش فنی کامل انجام شود تا از عدم بلاک شدن آن ها اطمینان حاصل شود. با بلاک شدن فورتی گیت، به طور کلی خدماتی که تحت لایسنس فورتی گیت خریداری می‌شوند، دیگر قابل استفاده نخواهند بود.

خدماتی از قبیل سرویس پشتیبانی FortiCare (که البته بدون بلاک‌شدن فورتی گیت هم در ایران قابل استفاده نیستند!)، فید مداوم اطلاعات تهدید FortiGuard، سیگنچرهای آنتی‌ویروس، IDS و IPS و دسترسی به دیتابیس‌های وب‌فیلترینگ و دی‌ان‌اس فیلترینگ با خرید لایسنس فورتی گیت در اختیار شما قرار می‌گیرند و با بلاک شدن فورتی گیت دیگر قادر به استفاده از آن‌ها نخواهید بود.

در کمپانی فورتی‌نت (Fortinet)، سرویسی تحت عنوان لایسنس آفلاین عرضه نمی‌شود .سرویس لایسنس آفلاین ، در واقع تنها برای سازمان‌هایی است که شرکت اصلی، تجهیزات فورتی‌نت (Fortinet) آن‌ها را بلاک نموده است . یا دستگا‌ه‌های سازمانی که امکان دسترسی به اینترنت برایشان مهیا نیست،‌ می‌توانند ازسرویس لایسنس آفلاین استفاده کنند.

این نکته بسیار مهم است که در دریافت لایسنس فورتی‌گیت (FortiGate)  ، کاملا دقت کنید و تنها از شرکت‌های معتبر که نمایندگی فورتی‌نت (Fortinet) را دارند، لایسنس فورتیگیت  را دریافت نمایید ، در نتیجه امکان به‌روزرسانی روزانه و لحظه‌‌ای از سرویس امنیتی فورتی‌نت (Fortinet) یعنی فورتی‌گارد (FortiGuard) برای شما فراهم می‌شود.

لایسنس‌های فورتی‌نت (Fortinet) با پارت‌نامبرهای متفاوتی مشخص می‌شوند که هر پارت‌نامبر، از فیچرها و سطح خدمات پشتیبانی مختلفی برخوردار است. اما فیچرهایی مانند: OS، antispam، webfiltering، IPS، IDS و Antivirus در بیش‌تر این لایسنس‌ها وجود دارد.

نکته حائز اهمیت این است که چنانچه بخواهید از تجهیزات فورتی‌نت (Fortinet)، به صورت آفلاین استفاده کنید، راه‌های برقراری ارتباط دستگاه با فورتی‌گارد (FortiGuard) می بایست مسدود گردد، تا از مسدود شدن سریع دستگاه جلوگیری شود.

در لایسنس آنلاین نیز، انتخاب یک شرکت معتبر با کارشناسان فنی مجرب، برای اطمینان از تانل و تنظیمات لازم برای جلوگیری از بلاک‌شدن بسیار اهمیت دارد. به این مورد توجه داشته باشید که در زمان تمدید لایسنس‌های آنلاین، چنانچه بین زمان به پایان رسیدن لایسنس قبلی و دریافت لایسنس جدید، فاصله زمانی ایجاد شود، این فاصله از لایسنس جدید کسر می‌گردد.

  • خدمات پس از فروش افراتک
  • خرید فورتی گیت
  • اعتبار شرکت فروشنده: 

یکی از  ساده ترین راه های اعتبارسنجی شرکت مورد نظر، بررسی سوابق و رزومه آن می باشد.

  • اطلاعات فنی کارشناسان:

کارشناسان عرضه کننده محصول، می بایست دانش فنی لازم  و کافی در مورد کانفیگ دستگاه های مورد نظر را داشته باشند.

  • اصالت کالا:

        به دلیل اهمیت فوق العاده این موضوع، کنترل اصالت کالا ضروری است ، از شرکت فروشنده بخواهید در این مورد به شما کمک نماید.

  • خدمات پس از فروش:

قبل از خرید دستگاه های فایروال از خدمات پشتیبانی  به موقع و همچنین تحویل در زمان تائین شده تجهیزات اطمینان حاصل نمایید.

  • دسترسی راحت به کارشناسان: 

امکان برقراری تماس آسان با کارشناسان فنی و کارشناسان فروش شرکت مورد نظر.

لازم به ذکر است جهت انتخاب مناسب تجهیز امنیتی مناسب سازمان خود می توانید با داشتن اطلاعات فنی جزیی از شبکه مورد نظر، به مقایسه دستگاه های فورتی نت بپردازید و یا در خصوص مشاوره جهت خرید  Fortigate با افراتک  تماس حاصل نمایید.

آخرین مقالات از وبلاگ افراتک