Juniper NGFW

Juniper NGFW afratec

Juniper NGFW

Juniper NGFW afratec

معرفی فایروال جونیپرJuniper

فایروال Juniper می تواند به عنوان بخشی از یک سیستم جامعِ تشخیصی دفاعی عمل کند . جونیپر داده‌ها را از سطح شبکه جمع‌آوری کرده و از آن ها برای کشف تهدید و استخراج هوش تهدید بهره می برد. فایروال جونبپر مجموعه‌ای از قابلیت‌های دفاعی را ارائه می‌دهد که با استفاده از آن‌ها می‌توان سطح حمله (attack surface) را در شبکه سازمان کاهش داد. فایروال نسل جدید جونیپر (Juniper NGFW) از فایروال های سری SRX استفاده می‌کند. این فایروال می‌تواند بستری امن برای فعالیت برنامه‌های کابردیِ حیاتی فراهم آورد و در عین حال از ورود بدافزارهای پیشرفته به شبکه جلوگیری نماید.

 فایروال نسل جدید جونیپر به محض ظهور تهدیدهای جدید خود را با شرایط شبکه سازگار می‌کند. این فایروال از اطلاعات و «خدمات پیشرفته جلوگیری از تهدیدِ جونیپر» (Juniper Advanced Threat Prevention) و همچنین از اطلاعات GeoIP برای مسدود کردن فعالیت های مخرب بهره می برد. بدین ترتیب فایروال جونیپر می‌تواند جلوی هر فعالیت مخربی را به محض ورود به شبکه بگیرد.

این فایروال در نسل جدید (NGFW) با قابلیت اتکایی برابر با 99.9999% و با سرعتی برابر با 2Tbps، شبکه شما را امن، سریع و عملیاتی نگه می‌دارد. 

لازم به ذکر است که فایروال جونیپر به دو صورت «تجهیز فیزیکی» و «ماشین مجازی» قابل استفاده می باشد.

معرفی فایروال جونیپر

فایروال Juniper

فایروال Juniper می تواند به عنوان بخشی از یک سیستم جامعِ تشخیصی-دفاعی عمل کند و داده‌ها را از سطح شبکه جمع‌آوری کرده و از آن ها برای کشف تهدید و استخراج هوش تهدید بهره ببرد. فایروال Juniper مجموعه‌ای از قابلیت‌های دفاعی را ارائه می‌دهد که با استفاده از آن‌ها می‌توان سطح حمله (attack surface) را در شبکه سازمان کاهش داد. فایروال نسل جدید جونیپر (Juniper NGFW) از فایروال های سری SRX استفاده می‌کند. این فایروال می‌تواند بستری امن برای فعالیت برنامه‌های کابردیِ حیاتی فراهم آورد و در عین حال از ورود بدافزارهای پیشرفته به شبکه جلوگیری نماید.

فایروال نسل جدید جونیپر به محض ظهور تهدیدهای جدید خود را با شرایط شبکه سازگار می‌کند. این فایروال از اطلاعات و «خدمات پیشرفته جلوگیری از تهدیدِ جونیپر» (Juniper Advanced Threat Prevention) و همچنین از اطلاعات GeoIP برای مسدود کردن فعالیت های مخرب بهره می برد. بدین ترتیب فایروال Juniper می‌تواند جلوی هر فعالیت مخربی را به محض ورود به شبکه بگیرد.

فایروال Juniper نسل جدید (NGFW) با قابلیت اتکایی برابر با 99.9999% و با سرعتی برابر با 2Tbps، شبکه شما را امن، سریع و عملیاتی نگه می‌دارد. فایروال های سری SRX قابلیت های فراوانی نظیر کنترل و مشاهده برنامه های کاربردی، IPS، اعمال سیاست های تعریف شده توسط کاربر بر برنامه های کاربردی و مدیریت متمرکز تهدید (UTM) را برای متخصصین و سازمان ها فراهم می آورد. بدین ترتیب این سری از فایروال جونیپر می‌تواند از دارایی های سازمان ها محافظت و آن ها را کنترل نمایند. این ابزارها همچنین می توانند قابلیت کاوش عمقی بسته ها (Deep Packet Inspection (DPI)) را فراهم آورند. اعمال سیاست های دسترسی مبتنی بر نقش افراد از دیگر امکاناتی است که فایروال Juniper ارائه می نمایند. با توجه به قابلیت های مذکور این فایروال متخصصین می‌توانند به به صورت دقیق‌تری شبکه خود را مدیریت و کنترل نمایند.

لازم به ذکر است که فایروال Juniper به دو صورت «تجهیز فیزیکی» و یا روی «ماشین مجازی» قابل استفاده هستند.

ویژگی های فایروال  Juniper NGFW

 • امکان فیلترینگ پیشرفته کاربری تحت وب و کنترل دسترسی به وب‌سایت‌های مشکوک

 • قابلیت نظارت عمیق بر جزئیات بسته‌های شبکه

 • امکان شناسایی و رتبه‌بندی خودکار دامنه‌ها و نشانی IP مبادی سایبری بر حسب رفتار و اعتبار

 • قابلیت مقیاس‌پذیری بالا

 • اطمینان به دسترس‌پذیری تا 9999%

 • مجهز به ضد بدافزار تحت شبکه Avira

   

 • قابلیت حفاظت علیه تهدیدات امنیتی پیشرفته (ATP) و مقابله با حملات هدایت‌شونده سایبری و خاص‌منظوره

 • امکان ارائه به‌صورت VM برای زیرساختهای مجازی‌سازی کلاسیک و زیرساختهای مجازی‌سازی مبتنی بر کانتینر

 • امکان ارائه برای حفاظت از شبکه‌های ابری خصوصی و شبکه‌های نرم‌افزار-فرمان (SDN)

 • مناسب سرویس‌دهنده‌های اینترنتی و سازمان‌های حساس و مواجه با انواع تهدیدات سایبری

 • Juniper NGFW afratec
 • Juniper NGFW afratec
 • SRX firewall afratec

انواع فایروال جونیپر juniper

فایروال جونیپر juniper دارای سه سری اصلی فایروال برای عملکرد انواع شبکه می باشد:

 •  سری SSG:

این سری دارای مدیریت یکپارچه  (UTM) برای شبکه های کوچک و متوسط و یا شبکه های نسبتا بزرگ می باشد. همچنین سری SSG دارای عملکردهای روتر، فایروال و VPN  می باشد.این سری دارای قابلیت هایی نظیر آنتی ویروس، لایسنس یک و سه ساله، آنتی اسپم و … می باشد.

 •  سری ISG:

سری ISG برای سازمان های بزرگ، مراکز داده و سرویس دهنده ها مناسب می باشد. از جمله قابلیت های این سری فایروال می توان به افزایش ماژول سخت افزاری IDP برای محافظت شبکه در برابرحملات لایه 3 تا 7 و کاربرد به عنوان چند فایروال مجازی با دریافت و افزودن لایسنس VSYS اشاره کرد.

 •  سری SRX:

این سری علاوه بر قابلیت های سری SSG juniper دارای قابلیت های قرار گرفتن ماژول سوییچینگ juniper، کاربری چندگانه (UTM, IDS, ، روتر و فایروال) و … می باشد.

محصولات پرفروش جونیپر :

  ⇐  فایروال های سری SRX

  ⇐  فایروال های سری vSRX

magic quadrant Afratec

Magic Quadrant

فایروال Juniper در سال 2020 عنوان Challengers را در گزارش Gartner گرفت.

Magic Quadrant

فایروال Juniper در سال 2020 عنوان Challengers را در گزارش Gartner گرفت.

magic quadrant Afratec