فایروال فورتی گیت FortiGate

فایروال فورتی گیت

فایروال فورتی گیت FortiGate

فایروال فورتیگیت

معرفی دستگاه FortiGate فورتی گیت

انواع دستگاه های فایروال فورتی گیت (FortiGate NGFW) می توانند امنیت تمامی بخش های سازمان را ، به عنوان سیستم یکپارچه مدیریت تهدیدات تامین نمایند. سازمان ها با خرید فورتی گیت FortiGate NGFW ، امکان ایجاد شبکه هایی با عملکرد عالی و مبتنی بر امنیت را خواهند داشت .فایروال فورتی گیت FortiGate از قطعه هایی به نام «واحد پردازش امنیت (SPU)» بهره می برند.

با استفاده از SPUها، فورتیگیت ها می توانند خدمات امنیت هوشمند نظیر محافظت در برابر تهدیدها و بررسی SSL را با کارایی بالا و تاخیر بسیار اندک فراهم کنند. فورتیگیت برای متخصصان این امکان را فراهم می آورد که دید کافی نسبت به امنیت برنامه های کاربردی مبتنی بر ابر و ابزارهای IoT داشته باشند و به صورتی امن شبکه سازمان را در برابر حملات شناخته شده و ناشناخته محافظت نماید.

سازمانها با استفاده از تجهیز امنیتی FortiGate می توانند از مدیریت یکپارچه همراه با نظارت و کنترل فعالیت شبکه بهره ببرند.

فایروال فورتی گیت با یکپارچه سازی قابلیت های مهم و کاهش تعداد ابزار های مورد نیاز برای حفظ امنیت، نه تنها هزینه های مربوط به پیاده سازی و مدیریت شبکه را کاهش می دهد، بلکه از پیچیدگی پیاده سازی و مدیریت شبکه نیز می کاهند.

از جمله قابلیت های مهم دستگاه فورتی گیت ، قابلیت بررسی SSL (شامل بررسی TLS1.3)، فیلترینگ وب و سیستم جلوگیری از نفوذ (IPS) می باشد.

از دیگر ویژگی های منحصر به فرد تجهیزات شرکت فورتی نت Fortinet استفاده از تراشه سخت افزاری ASIC می باشد . 


فایروال های نسل جدید فورتی گیت ، کارایی مدنظر  برای حفظ امنیت مراکز داده با مقیاس های بسیار بزرگ و معماری hybrid (ترکیبی) را فراهم می آورد. بدین ترتیب متخصصان می توانند با استفاده از تجهیزات امنیتی فورتیگیت ، معیارهای مهم برای تداوم یک کسب و کار نظیر مدیریت ریسک امنیتی و ارائه تجربه کاربری فوق العاده را فراهم آورند.

فایروال های فورتی گیت برای ابر ،لبه سازمانی و مراکز داده به همراه مکان های از راه دور و توزیع شده بهینه سازی شده اند. Fortigate NGFW را نیز می توان در بخش های داخلی شبکه برای افزایش قابلیت مشاهده تهدید و بهینه سازی کشف نفوذ و جلوگیری از تهدیدها در شبکه استقرار داد.

مقاله پیشنهادی: ” فایروال چیست؟ انواع مختلف فایروال کدامند؟

فایروال های نسل بعدی فورتی گیت می توانند ترافیک شبکه را در زمان ورود به شبکه و خروج از آن و همچنین در مقیاس بسیار بزرگ بررسی نمایند. این بررسی با سرعت، مقیاس و کارایی فوق العاده بالایی اجرا می شود ودر نتیجه به هیچ وجه منجر به قطعی های هزینه بر در شبکه و یا کاهش کیفیت تجربه کاربری نخواهد شد.

فایروال فورتی گیت ، یکی از المان های اساسی در اکوسیستم امنیتی شرکت فورتی نت است و میتوانند با تمامی تجهیزات امنیتی فورتینت و یا دستگاههای امنیتی تولید شده توسط شرکت های دیگر ارتباط برقرار نماید. فورتی گیت همچنین می تواند با FortiGuard (آزمایشگاه فورتی نت برای شناسایی تهدیدات ) یکپارچه شود و از خدمات ابزار FortiSandbox برای محافظت از شبکه در برابر تهدیدهای ناشناخته و روز-صفر (zero-day) بهره ببرد.

معرفی فایروال فورتی گیت

انواع فایروال فورتیگیت (FortiGate NGFW) می توانند امنیت تمامی بخش های سازمان را تامین نمایند. فایروال های فورتی گیت دارای قطعه هایی به نام «واحد پردازش امنیت (SPU)» می باشند. با استفاده از SPUها، فورتی گیت می تواند خدمات امنیت هوشمند ،نظیر محافظت در برابر تهدیدها و بررسی SSL با کارایی بالا و تاخیر بسیار اندک  را فراهم کند. فایروال های فورتیگیت برای متخصصان این امکان را فراهم می آورند که دید کافی نسبت به امنیت برنامه های کاربردی مبتنی بر ابر و ابزارهای IoT داشته باشند و به صورت امن شبکه سازمان را در برابر حملات سایبری شناخته شده و ناشناخته محافظت نماید.

فایروال های فورتیگیت با یکپارچه سازی قابلیت های مهم و کاهش تعداد ابزارهای مورد نیاز برای حفظ امنیت، نه تنها هزینه های مربوط به پیاده سازی و مدیریت شبکه را کاهش می دهند، بلکه از پیچیدگی پیاده سازی و مدیریت شبکه نیز می کاهند. از جمله قابلیت های مهمی که فورتی گیت فراهم می نماید می توان به قابلیت بررسی SSL (شامل بررسی TLS1.3)، فیلترینگ وب و سیستم جلوگیری از نفوذ (IPS) اشاره نمود. فایروال های نسل جدید  فورتینت، کارایی مدنظر  برای حفظ امنیت مراکز داده با مقیاس های بسیار بزرگ و معماری hybrid را فراهم می آورد. بدین ترتیب متخصصان می توانند با استفاده از فایروال فورتی گیت ، معیارهای مهم برای تداوم یک کسب و کار نظیر مدیریت ریسک امنیتی و ارائه تجربه کاربری فوق العاده را فراهم آورند.فورتی گیت افراتک

فایروال های نسل جدید فورتی گیت می توانند ترافیک شبکه را در زمان ورود ترافیک به شبکه و خروج از آن و همچنین در مقیاس بسیار بزرگ بررسی نمایند. این بررسی با سرعت، مقیاس و کارایی فوق العاده بالایی اجرا می شود ودر نتیجه به هیچ وجه منجر به قطعی های هزینه بر در شبکه و یا کاهش کیفیت تجربه کاربری نخواهد شد.

فایروال های فورتی گیت یکی از المان های اساسی در اکوسیستم امنیتی فورتی نت هستند . فورتی گیت ها میتوانند با تمامی ابزارهای امنیتی فورتینت و یا ابزارهای امنیتی تولید شده توسط شرکت ها دیگر ارتباط برقرار نماید. این ابزار همچنین می تواند با FortiGuard (آزمایشگاه فورتی نت برای شناسایی تهدیدات) یکپارچه شود و از خدمات ابزار FortiSandbox برای محافظت از شبکه در برابر تهدیدهای ناشناخته و روز-صفر (zero-day) بهره ببرد.

ویژگی های محصول FortiGate

 • Afratec Fortinet NGFW FortiGate
 • Afratec Fortinet NGFW FortiGate
 • فورتیگیت افراتک
 • پرطرفدارترین برند UTM در دهه 2020

 • قابلیت کنترل استفاده از برنامه کاربردی در شبکه

 • مجهز به ضد بدافزار تحت شبکه خود Fortinet

 • مجهز به قابلیت تشخیص و جلوگیری از نفوذ به شبکه

 • قابلیت کنترل دریافت و ارسال هرزنامه

 • ارائه‌شده برای مقیاس دفاتر کوچک تا سازمانهای بزرگ

 • امکان ارائه به‌صورت VM (ماشین مجازی)

 • قابلیت رمزگشایی ارتباط TLS/SSL کاربران و قابلیت نظارت عمیق بر جزئیات بسته‌های شبکه

 • مناسب برای مراکز داده و سرویس‌دهنده انواع خدمات میزبانی که نیازمند جداسازی شبکه‌های مربوط به کاربردهای متعدد هستند

ویژگی های محصول  فورتی گیت FortiGate

 • پرطرفدارترین برند UTM در دهه 2010

 • قابلیت کنترل استفاده از برنامه کاربردی در شبکه

 • مجهز به ضد بدافزار تحت شبکه خود Fortinet

 • مجهز به قابلیت تشخیص و جلوگیری از نفوذ به شبکه

 • قابلیت کنترل دریافت و ارسال هرزنامه

 • ارائه‌شده برای مقیاس دفاتر کوچک تا سازمانهای بزرگ

 • امکان ارائه به‌صورت VM (ماشین مجازی)

 • قابلیت رمزگشایی ارتباط TLS/SSL کاربران و قابلیت نظارت عمیق بر جزئیات بسته‌های شبکه

 • مناسب برای مراکز داده و سرویس‌دهنده انواع خدمات میزبانی که نیازمند جداسازی شبکه‌های مربوط به کاربردهای متعدد هستند

 • Afratec Fortinet NGFW FortiGate
 • فورتیگیت افراتک

دسته‌بندی محصولات فورتی گیت

فایروال‌های فورتی گیت در انواع و دسته بندیهای مختلفی تولید و روانه بازار تجهیزات امنیتی شده اند.تا سازمانها و تجارتها متناسب با حجم کاری و تعداد کاربرانی که دارند گزینه مناسب را خریداری کنند. به صورت کلی، فایروال فورتی گیت به سه سطح زیر دسته بندی می شوند : انواع فورتی گیت

فایروال‌های سری Entry-level

فورتی‌نت از آن‌ها به عنوان SOHO هم یاد می‌کند، فایروال‌های سری Entry-level جزو بهترین محصولات در کلاس خود محسوب می شوندکه بسیار مقرون به صرفه بوده و از توان پردازشی نسبتا پایینی برخوردار هستند.

حداکثر ترافیک خروجی قابل پشتیبانی در این محصولات به ۱۰ گیگابیت بر ثانیه می‌رسد و امکان برقراری ۵/۱ میلیون ارتباط (Session) همزمان در آن‌ها وجود دارد.

مدل‌های تولید شده در رده Entry-level ، شامل سری ۸۰، ۶۰، ۵۰، ۳۰ و FortiGate Rugged است. فایروال‌های سری Entry-level امکاناتی از قبیل IPsec VPN، Threat Protection و SSL Inspection را ارائه می‌کنند و برای سازمان‌های کوچک و متوسط با حداکثر تعداد ۵۰ کاربر فعال مناسب هستند.

SOHO : Small Office Home Office

فایروال‌های میان‌رده (Mid-Range)

فورتی گیت، علاوه بر عملکرد بالا، امنیت پیشرفته چندلایه ، دامنه دید گسترده تری را برای محفاظت در برابر حملات سایبری فراهم می‌کنند. حداکثر ترافیک خروجی در فایروال‌های Mid-Range فورتی گیت، برابر با ۵۲ گیگابیت بر ثانیه است و امکان برقراری حداکثر ۱۱ میلیون ارتباط (Session) همزمان در این فایروال‌ها وجود دارد.

این فایروال‌ها برای استفاده در سازمان‌های متوسط تا بزرگ بهینه شده‌اند و می توانند در دمای منفی ۳۵ درجه تا مثبت ۷۰ درجه سانتیگراد به فعالیتشان ادامه دهند. مدل‌های تولید شده در این سری شامل سری ۹۰۰، ۸۰۰، ۶۰۰، ۵۰۰، ۴۰۰، ۳۰۰، ۲۰۰ و ۱۰۰ است.

فایروال‌های سری (High-end (Enterprise

با دارا بودن نسل جدید پردازنده‌های SPU ، توان عملیاتی بسیار بالایی دارند و از چندین درگاه پر سرعت برخوردار هستند.

فایروال‌های High-end فورتی گیت توانایی برقراری حداکثر ۱۰ میلیون ارتباط (Session) همزمان در ثانیه را دارند و به گونه‌ای طراحی شده‌اند که برای سازمان‌های بزرگ (Enterprise) سرویس‌دهنده‌های اینترنت (ISP) و مراکز داده مناسب می باشند .

حداکثر ترافیک خروجی در فایروال‌های سری High-End فورتی گیت، ۱۵/۱ ترابیت بر ثانیه است. این فایروال‌ها بیشترین بازدهی را در سرویس‌های Threat Protection (ماکزیمم ۷۵ گیگابیت بر ثانیه) و SSL Inspection (ماکزیمم ۹۴ گیگابیت بر ثانیه) ارائه می‌دهند. فایروال‌های دسته High-end فورتینت شامل مدل‌های سری ۴۰۰۰، ۳۰۰۰، ۲۰۰۰ و ۱۰۰۰ هستند.

magic quadrant Afratec

Magic Quadrant

فایروال FortiGate در سال 2021 عنوان Leaders را در گزارش Gartner گرفت.

Magic Quadrant

فایروال FortiGate در سال 2020 عنوان Leaders را در گزارش Gartner گرفت.

magic quadrant Afratec

دموی فایروال FortiGate

UserName: demo

Password: demo

دموی فایروال FortiGate

UserName: demo

Password: demo

چرا باید فایروال فورتی گیت را انتخاب کنیم؟

فایروال‌های نسل بعدی فورتی گیت عملکرد بالا، امنیت چند لایه و دید عمیق را برای محافظت از سرتاسر شبکه سازمانی ارائه می‌کنند. پردازنده های امنیتی هدفمند آن (SPU) عملکرد مقیاس پذیر و تاخیر کم را ارائه می دهند.امنیت کسب و کار شما اولویت اصلی ماست. چه به دنبال یک سرویس فایروال مدیریت شده نسل بعدی برای محافظت از شبکه خود باشید ، چه فقط به مشاوره در مورد راه حل های فناوری اطلاعات برای سازمان خود نیاز دارید، کافیست با کارشناسان افراتک درارتباط باشید.

نمایندگی فورتی گیت ،

فروش فورتی گیت ، فایروال فورتی گیت ، نمایندگی فورتی گیت ، UTM  فورتی گیت ، Fortigate

شرکت نوآوران افراتک هوشمند با بهره‌گیری از ارتباطات قوی با شرکای تجاری بین‌المللی و همکاری کارشناسان امنیت ، خدماتی قابل اطمینان و متناسب با نیاز سازمان‌ها و شرکت‌ها را در زمینه تامین محصولات فورتی نت Fortinet به همراه تجربه تمرکز کامل بر فروش فورتی گیت به خصوص فروش فایروال فورتی گیت ، طراحی ، پیاده سازی و پشتیبانی و آموزش تجهیزات فورتی نت اعم از فورتی گیت ،فورتی وب،فورتی آنالایزر،فورتی دی بی  را به مشتریان ارائه می نماید.هدف افراتک به عنوان نماینده فورتی گیت در ایران ، مشتری مداری و احترام به برند و انجام کار گروهی با رویکرد تفکر سیستمی می باشد . نماینده Fortigate با استفاده از محصولات امنیتی کامل برند فورتینت ، سازمانها را در ساختن شبکه‌های امن‌تر و قابل اعتماد تر یاری می‌ رساند. تجربه سالها فروش فورتی گیت و ارائه خدمات پشتیانی فورتی گیت ما را قادر به ارائه خدمات با کیفیت بالا و تجربه‌ای عالی به مشتری می‌کند.

با توجه به تنوع بالای فایروال های فورتی گیت و اطمینان از انتخاب صحیح محصولات fortigate متناسب برای نیاز هر سازمان، به راهنمای خرید fortigate مراجعه نمایید.

لایسنس فورتی گیت ،

کمپانی فورتی نت ، لایسنس فورتی گیت را در رنج های متنوعی ارائه می دهد.به این صورت که ، لایسنس ها دارای پارت نامبرهای مختلف می باشند و هر کدام از این پارت نامبرها ، دارای فیچرها و سطوح مختلفی از خدمات پشتیبانی هستند. در حالت کلی لایسنس فایروال فورتی گیت به دو صورت آنلاین و آفلاین می باشد. در تجهیزاتی که دارای لایسنس آنلاین هستند، فیچرهای آنتی اسپم AntiSpam ، وب فیلترینگ WebFiltering و OS ، IDS ، IPS و همینطور آنتی ویروس را می توان فعال کرد . اما در لایسنس آفلاین، برای دو فیچر web-filtering و antispam هیچ پچ آپدیتی نیست و در واقع این دو قابلیت مهم، در دستگاه هایی که لایسنس آنلاین ندارند، موجود نمی باشد.

قیمت فورتی گیت (قیمت fortigate)

با توجه به نوسانات قیمت و عدم امکان قیمت گذاری ثابت ، لطفا در صورت درخواست قیمت فورتی گیت، با شرکت نوآوران افراتک هوشمند تماس حاصل فرمایید.

شایان ذکر می باشد، شرکت افراتک این افتخار را دارد که سالها به عنوان نماینده فورتی نت تجربه فروش و پشتیبانی موفق محصولات فورتی نت را در کارنامه خود دارد .

خطاهای آپدیت در فورتی گیت FortiGate
راهنمای خرید فورتی گیت

شرکت نوآوران افراتک هوشمند، با تجربه چندین ساله خود، به عنوان معتبرترین عرضه کننده محصولات فورتیگیت در ایران به شمار می رود.

آموزش های شروع کار با فایروالهای فورتی گیت

شرکت نوآوران افراتک هوشمند اقدام به تولید سری آموزش های کامل فورتی گیت جهت آشنایی و سهولت انتخاب و استفاده مشتریان گرامی نموده است . برای مشاهده ویدئوهای آموزشی لطفا اینجا را کلیک نمایید یا به بخش آموزش مجازی در سایت افراتک مراجعه بفرمایید.

معرفی فورتی گیت

تنظیمات اولیه فورتی گیت

آموزش نحوه اتصال به فورتی گیت