فایروال های High End نسل بعدی (NGFW) فورتی گیت

برای اینکه راه حل امنیتی کسب و کار در برابر چشم انداز تهدید امروزی کارامد باشد ، نیاز به کنترل دقیق ترافیک شبکه از طریق بررسی برنامه های وب ، کاربران و محتوا می باشد .و موثر واقع شدن این استراتژی های امنیتی ملزم به استفاده از یک سیستم امنیت یکپارچه ، مقیاس پذیر با مدیریت آسان می باشد.

فورتی گیت high end

امکانات فورتی‌گیت سری High End

فایروال های High End نسل بعدی فورتی گیت ، کسب و کار شما را با استفاده با قابلیت های زیر فعال و ایمن می کند:

  • دریافت رتبه برتر حفاظت آزمایش شده توسط NSS Labsو Virus Bulletin
  • امکان نظارت و کنترل دقیق برنامه های وب ، دستگاه ها و کاربران
  • ساده سازی امنیت با ایجاد قابلیت های مدیریت آسان توسط یک پلتفرم واحد
  • گزارش‌های عملی برای اجرای سیاست‌ها و آگاهی از حملات هدفمند

برخی از مدل های سری high end فورتی گیت

فورتی گیت سری 1100E

سری FortiGate 1100E امکان حفاظت در برابر تهدیدات سایبری را به همراه عملکرد عالی و بازرسی SSL  برای شرکت‌های بزرگ و ارائه‌دهندگان خدمات ارائه می دهد . فایروال های فورتی گیت سری 1100E، قابل استقرار در لبه سازمانی و یا ابر، در هسته  پایگاه داده یا بخش‌های داخلی دارند. فورتی گیت 1100E با چندین رابط پرسرعت، تراکم پورت بالا، کارایی امنیتی برتر و توان عملیاتی بالا شبکه شما را متصل و ایمن نگه می‌دارد.

فورتی گیت سری 1800F

سری FortiGate 1800F قابلیت های فایروال نسل بعدی (NGFW) با کارایی بالا را برای شرکت های بزرگ و ارائه دهندگان خدمات ارائه می دهد.

سری فورتی گیت 1800F دارای چندین رابط پرسرعت، تراکم پورت و توان عملیاتی بالا، استقرار ایده آل در لبه سازمانی ، هسته هیبریدی پایگاه داده و  مقیاس پذیری بالا در سراسر بخش های داخلی می باشد. فورتی گیت 1800F با قابلیت  IPS پیشرو در صنعت، بازرسی SSL و محافظت از تهدیدات پیشرفته برای بهینه سازی عملکرد شبکه استفاده می کند .

فورتی گیت سری  2000E

6 اسلات 10 GE SFP+، 34 درگاه GE RJ45 (شامل 32 درگاه x، 2 پورت مدیریت/HA)، سخت افزار SPU NP6 و CP9 شتاب‌دهنده، حافظه داخلی 480 گیگابایت SSD، منبع تغذیه دوگانه AC

فورتی گیت سری  2600F

فایروال فورتینت سری FortiGate 2600F NGFW ،سرعت بالای شبکه ، افزایش مقیاس‌پذیری و ویژگی‌های عملکرد بهینه را ارائه می‌دهد.فورتی گیت سری FG 2600F را می توان در لبه سازمانی، هسته مرکز داده هیبریدی و فوق مقیاس و در بخش های داخلی مستقر کرد. چندین رابط پرسرعت، تراکم پورت بالا، کارایی امنیتی برتر و توان عملیاتی بالای سری فورتیگیت 2600F، شبکه شما را متصل و ایمن نگه می‌دارد.

فورتی گیت سری  3000F

سری فورتی گیت FortiGate 3000F  شبکه‌ با سرعت بالا، افزایش مقیاس‌پذیری و ویژگی‌های عملکرد بهینه را ارائه می‌دهد. شرکت‌ها و ارائه‌دهندگان خدماتی که از FortiGate NGFW استفاده می‌کنند می‌توانند تمام تهدیدات امنیتی خود را با بهترین IPS، بازرسی SSL و حفاظت دربرابر تهدیدات در صنعت مدیریت کنند. سری FortiGate 3000F را می توان در لبه سازمانی، هسته مرکز داده هیبریدی و فوق مقیاس و در بخش های داخلی مستقر کرد. چندین رابط پرسرعت، تراکم پورت بالا، کارایی امنیتی برتر و توان عملیاتی بالای این سری، شبکه شما را متصل و ایمن نگه می‌دارد.

فورتی گیت سری  3500F

فورتی نت سری FortiGate 3500F قابلیت های فایروال نسل بعدی (NGFW) با کارایی بالا را برای شرکت های بزرگ و ارائه دهندگان خدمات ارائه می دهد. با چندین رابط پرسرعت، تراکم پورت بالا و توان عملیاتی بالا، استقرار ایده‌آل در لبه سازمانی، هسته مرکز داده ترکیبی و در سراسر بخش‌های داخلی است. از IPS پیشرو در صنعت، بازرسی SSL و حفاظت پیشرفته در برابر تهدید برای بهینه سازی عملکرد شبکه خود استفاده کنید. رویکرد شبکه‌های مبتنی بر امنیت فورتینت، یکپارچگی شبکه را به نسل جدید امنیتی ارائه می‌کند.

فورتی گیت سری  3400E

فورتی گیت سری FG3400E با قابلیت استقرار در اینترنت یا لبه ابری، در هسته مرکز داده یا بخش‌های داخلی، حفاظت در برابر تهدیدات با عملکرد بالا را برای شرکت‌های بزرگ و ارائه‌دهندگان خدمات با اندازه متوسط ارائه می‌کند. چندین رابط پرسرعت، تراکم پورت بالا، کارایی امنیتی پیشرو در صنعت و توان عملیاتی بالای سری 3400E شبکه شما را متصل و ایمن نگه می‌دارد.فایروال FG3400E از سرعتی برابر با 240 گیگابیت بر ثانیه برخوردار می باشد که قادر است اطلاعات وارد شده در شبکه را بررسی کند و با توجه به قوانینی که برای آن تعریف کرده اند به سیتسم های خاصی اجازه ورود دهد.

فورتی گیت سری  4400F

فایروال 4400F فورتی گیت قابلیت های فایروال نسل بعدی (NGFW) را با بالاترین عملکرد برای سازمان های بزرگ فراهم نموده است. با داشتن چندین پورت پرسرعت و با throughput بسیار بالا، قابلیت پیاده سازی درلبه شبکه سازمان ها و core دیتاسنترهای هایبرید را فراهم نموده است. IPS ، inspection SSL و حفاظت در برابر تهدیدات پیشرفته ، برای بهینه سازی عملکرد شبکه شما به کار گرفته شده اند. رویکرد Security-Driven Networking فورتی نت یکپارچگی عمیقی را برای نسل جدید امنیت فراهم نموده است.

در صورت نیاز به خرید هر یک از محصولات فورتیگیت ، با ما تماس بگیرید. شرکت نوآوران افراتک هوشمند با بهره گیری از متخصصان توانمند، آماده ارائه خدمات تامین، نصب و راه اندازی، آموزش و پشتیبانی محصولات فورتی نت به سازمان ها و شرکت های متقاضی این فایروالها است.