فایروال های High End نسل بعدی (NGFW) فورتی گیت

برای اینکه راه حل امنیتی کسب و کار در برابر چشم انداز تهدید امروزی کارامد باشد ، نیاز به کنترل دقیق ترافیک شبکه از طریق بررسی برنامه های وب ، کاربران و محتوا می باشد .و موثر واقع شدن این استراتژی های امنیتی ملزم به استفاده از یک سیستم امنیت یکپارچه ، مقیاس پذیر با مدیریت آسان می باشد.

فورتی گیت high end

امکانات فورتی‌گیت سری High End

فایروال های High End نسل بعدی فورتی گیت ، کسب و کار شما را با استفاده با قابلیت های زیر فعال و ایمن می کند:

  • دریافت رتبه برتر حفاظت آزمایش شده توسط NSS Labsو Virus Bulletin
  • امکان نظارت و کنترل دقیق برنامه های وب ، دستگاه ها و کاربران
  • ساده سازی امنیت با ایجاد قابلیت های مدیریت آسان توسط یک پلتفرم واحد
  • گزارش‌های عملی برای اجرای سیاست‌ها و آگاهی از حملات هدفمند

برخی از مدل های سری high end فورتی گیت

فورتی گیت سری 1100E

سری FortiGate 1100E امکان حفاظت در برابر تهدیدات سایبری را به همراه عملکرد عالی و بازرسی SSL  برای شرکت‌های بزرگ و ارائه‌دهندگان خدمات ارائه می دهد . فایروال های فورتی گیت سری 1100E، قابل استقرار در لبه سازمانی و یا ابر، در هسته  پایگاه داده یا بخش‌های داخلی دارند. فورتی گیت 1100E با چندین رابط پرسرعت، تراکم پورت بالا، کارایی امنیتی برتر و توان عملیاتی بالا شبکه شما را متصل و ایمن نگه می‌دارد.

فورتی گیت سری 1800F

سری FortiGate 1800F قابلیت های فایروال نسل بعدی (NGFW) با کارایی بالا را برای شرکت های بزرگ و ارائه دهندگان خدمات ارائه می دهد.

سری فورتی گیت 1800F دارای چندین رابط پرسرعت، تراکم پورت و توان عملیاتی بالا، استقرار ایده آل در لبه سازمانی ، هسته هیبریدی پایگاه داده و  مقیاس پذیری بالا در سراسر بخش های داخلی می باشد. فورتی گیت 1800F با قابلیت  IPS پیشرو در صنعت، بازرسی SSL و محافظت از تهدیدات پیشرفته برای بهینه سازی عملکرد شبکه استفاده می کند .

فورتی گیت سری  2000E

6 اسلات 10 GE SFP+، 34 درگاه GE RJ45 (شامل 32 درگاه x، 2 پورت مدیریت/HA)، سخت افزار SPU NP6 و CP9 شتاب‌دهنده، حافظه داخلی 480 گیگابایت SSD، منبع تغذیه دوگانه AC

فورتی گیت سری  2600F

فایروال های نسل بعدی سری FortiGate 2600F  ، شبکه‌سازی با سرعت بالا، افزایش مقیاس‌پذیری و ویژگی‌های عملکرد بهینه را برای شرکت های بزرگ ارائه می‌دهد. شرکت‌ها و ارائه‌دهندگان خدماتی که از فایروال فورتی گیت سری 2600F استفاده می‌کنند می‌توانند تهدیدات امنیتی شبکه را به طور کامل با بهترین IPS، بازرسی SSL  در صنعت مدیریت کنند. سری FortiGate 2600F را می توان در لبه سازمانی، هسته پایگاه داده هیبریدی و در بخش های داخلی مستقر کرد. چندین رابط پرسرعت، تراکم پورت بالا، کارایی امنیتی برتر و توان عملیاتی بالای این سری، شبکه شما را متصل و ایمن نگه می‌دارد.

در صورت نیاز به خرید هر یک از محصولات فورتیگیت ، با ما تماس بگیرید. شرکت نوآوران افراتک هوشمند با بهره گیری از متخصصان توانمند، آماده ارائه خدمات تامین، نصب و راه اندازی، آموزش و پشتیبانی محصولات فورتی نت به سازمان ها و شرکت های متقاضی این فایروالها است.