فایروال‌های نسل بعدی سطح Entry سازمانی (NGFW) با SD-WAN داخلی

مزایا و امکانات فورتی‌گیت Entry Level

NGFW های سطح پایه فورتی گیت، امنیت پیشرفته و قابلیت های شبکه را در یک دستگاه ادغام می کنند. این فایروال‌های مقرون‌ به‌ صرفه با پردازنده‌های امنیتی ساخته‌شده، به طور موثر از دفاتر سازمانی توزیع شده با بالاترین عملکرد حفاظت از تهدید، IPS، فیلتر وب و ویدیو، بازرسی SSL (از جمله TLS 1.3) و IPsec VPN محافظت می‌کنند.

همه فایروالهای فورتی گیت دارای قابلیت SD-WAN داخلی هستند. این ادغام اتصالات اینترنتی مستقیم و ایمن را با منابع SaaS و IaaS فراهم می کند. ترافیک توزیع شده سازمانی دیگر نیازی به عبور از پیوندهای MPLS گران قیمت ندارد و نیازی به امنیت اضافی نیست.

SD-WAN همچنین به صورت پویا ترافیک را در چندین پیوند WAN توزیع می کند. این اتصال شعبه مقرون به صرفه به منابع موجود در مرکز داده شرکت و در فضای ابری را فراهم می کند و در عین حال تجربه کاربر را بهبود می بخشد.

فورتی گیت سری  80 – 60

دستگاه های سری FortiGate 80 – 60 حداکثر 10 گیگابیت بر ثانیه توان خروجی فایروال را به همراه چندین پورت یکپارچه 1 GE ارائه می دهند. این ترکیبی از عملکرد، تراکم پورت و ویژگی‌های امنیتی یکپارچه، یک پلتفرم ایده‌آل برای مشاغل کوچک و متوسط و همچنین شرکت‌های توزیع شده ارائه می‌دهد.

FortiGate® FortiWiFi 80F Series datasheet

FortiGate® 70F Series datasheet

FortiGate® FortiWiFi 60F Series datasheet

فورتی گیت سری  40

دستگاه های سری FortiGate 40F حداکثر 5 گیگابیت بر ثانیه توان عملیاتی فایروال را به همراه چندین پورت یکپارچه 1 GE ارائه می دهند. این ترکیبی از عملکرد، تراکم پورت و امنیت یکپارچه، یک پلت فرم ایده آل برای مکان های شعب ارائه می دهد.

FortiGate® FortiWiFi 40F Series datasheet

در صورت نیاز به خرید هر یک از محصولات فورتیگیت ، با ما تماس بگیرید. شرکت نوآوران افراتک هوشمند با بهره گیری از متخصصان توانمند، آماده ارائه خدمات تامین، نصب و راه اندازی، آموزش و پشتیبانی محصولات فورتی نت به سازمان ها شرکت های متقاضی این فایروالها است.