فورتی سوئیچ

سوئیچ های دسترسی ایمن FortiSwitch ، یک راه حل اترنت ایمن، ساده و مقیاس پذیر با امنیت، عملکرد و مدیریت فوق العاده برای مشاغل کوچک تا متوسط و دفاتر شعب ارائه می دهند. FortiSwitch انتخاب مناسبی برای مشاغل آگاه به تهدید در هر اندازه است.

فورتی سوئیچ را می توان مستقیماً از طریق رابط فورتی گیت مدیریت کرد. این مدیریت شفاف یکپارچه ، دید و کنترل کامل کاربران و دستگاه ها را در شبکه صرف نظر از نحوه اتصال آنها فراهم می کند . همین ویژگی باعث می شود FortiSwitch ایده آل برای استقرار SD-Branch و محوطه دانشگاه توسط برنامه هایی که از دسکتاپ تا مرکز داده را تجمیع کرده و همینطور کسب و کارها را قادر می سازند تا امنیت و دسترسی به شبکه را همگرا کنند، باشد.

ویژگیهای فورتی سوئیچ

ایده آل برای استقرار SD-Branch
امنیت متمرکز و مدیریت دسترسی از فورتی گیت با فورتی لینک

بهینه برای شبکه همگرا ، محیط ها

تحویل دادن صدا، داده ها و ترافیک بی سیم در طول یک شبکه واحد

غیر FortiLink را پشتیبانی می کند

استقرار از طریق onboard رابط کاربری گرافیکی، API یا پیکربندی خط فرمان

تا 48 پورت در یک کامپکت

1 فاکتور فرم RU
تا 300 سوئیچ قابل انباشته شدن
در هر FortiGate، بسته به مدل از سوئیچینگ سرعت سیم پشتیبانی می کند
و ذخیره و فوروارد حالت ارسال

FortiSwitch معمولاً از طریق فورتی گیت با فورتی لینک مدیریت و مستقر می شود اما همچنین می تواند در محیط های غیر فورتیگیت نیز مستقر و مدیریت شود.

مرکز داده FortiSwitch و سوئیچ های دسترسی ایمن مقرون به صرفه و انعطاف پذیر هستند و در طیف گسترده ای از مدل ها متناسب با هر محیطی در دسترس هستند. سری سوئیچ‌های شبکه اترنت مرکز داده ، توان عملیاتی و مقیاس‌پذیری استثنایی را برای شبکه‌های مرکز داده مجازی‌سازی شده با کارایی بالا ارائه می‌کند. سوئیچ های دسترسی ایمن  فورتینت مستقیماً در UTM متصل به فورتی گیت با مدیریت سوئیچ از طریق فورتی گیت ادغام می شوند.دسترسی ایمن FORTINET

ایمن سازی ارتباطات تجاری، اطلاعات شخصی، تراکنش های مالی و دستگاه های تلفن همراه بسیار ضروری تر از کنترل دسترسی به شبکه است. ایمن سازی نیاز به اسکن بدافزار، جلوگیری از دسترسی به وب سایت های مخرب، پشتیبانی BYOD و کنترل استفاده از برنامه دارد. اما راه حل های معمولی Wi-Fi این الزامات را برآورده نمی کنند. راه حل دسترسی ایمن فورتینت با رویکرد منحصر به فرد خود، کاستی های دیگر ارائه های Wi-Fi را برطرف می کند.

سوئیچ های دسترسی ایمن فورتینت مناسب سازمان های کوچک تا متوسط، شرکت های توزیع شده، دفاتر شعبه و سیستم های کنترل صنعتی.
سوئیچ های مرکز داده ، ایده آل برای جایی که 10 GE یا 40 GE با کارایی بالا مورد نیاز است.
با سوئیچ های دسترسی ایمن FORTISWITCH، می توانید:

  • قبل از دادن دسترسی به شبکه، کاربران را احراز هویت کنید .
  • صدا، داده و ترافیک بی سیم را در یک شبکه واحد فعال کنید .
  • به راحتی نقاط دسترسی بی سیم و تلفن های IP را با برق از طریق اترنت نصب کنید .
  • کمک به رعایت انطباق جداسازی داده ها با تقسیم بندی شبکه .